Nowe domy w powiecie wejherowskim

Hala targowa pomorskie - wejherowski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie wejherowskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie wejherowskim

Powiat wejherowski zajmuje 1285 kilometrów kwadratowych. Jest największym powiatem ziemskim w województwie pomorskim pod względem liczby ludności – mieszka w nim prawie 204 tysiące osób. W skład powiatu wchodzą gminy miejskie Reda, Rumia i Wejherowo (tworzą Małe Trójmiasto Kaszubskie) oraz gminy wiejskie Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo. W powiecie wejherowskim rozwijają się rolnictwo oraz mały i średni przemysł (w tym spożywczy, stoczniowy, meblowy). Turystów przyciągają lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, czysta woda rzeki Reda (spływy kajakowe), zabytki architektury (głównie w Wejherowie). Gmina Choczewo sąsiaduje z wodami Morza Bałtyckiego. Co ciekawe, dwie gminy – Szemud i Linia – są dwujęzyczne: znaczna część ludności posługuje się językiem kaszubskim. Po kaszubsku wydaje się czasopisma i prowadzi audycje radiowe.

W powiecie wejherowskim aktualnie jest na sprzedaż 508 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 16 inwestycjach deweloperskich, z których 120 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie wejherowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 36,00 do 170,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 212 mieszkań 2-pokojowych,
  • 219 mieszkań 3-pokojowych,
  • 44 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie wejherowskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie wejherowskim wynoszą od 3 624 zł do 8 640 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie wejherowskim kosztuje 215 000 zł.

Ceny domów w powiecie wejherowskim

W powiecie wejherowskim mamy 29 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 94,00 do 122,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie wejherowskim wynoszą od 3 591 zł do 4 131 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie wejherowskim kosztuje 339 000 zł.

Aktualnie w w powiecie wejherowskim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w powiecie wejherowskim

Domy na sprzedaż w powiecie wejherowskim

Podobne lokalizacje