Nowe domy w powiecie Wejherowskim

Hala targowa Pomorskie - Wejherowski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Wejherowskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Wejherowskim

Powiat wejherowski zajmuje 1285 kilometrów kwadratowych. Jest największym powiatem ziemskim w województwie pomorskim pod względem liczby ludności – mieszka w nim prawie 204 tysiące osób. W skład powiatu wchodzą gminy miejskie Reda, Rumia i Wejherowo (tworzą Małe Trójmiasto Kaszubskie) oraz gminy wiejskie Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo. W powiecie wejherowskim rozwijają się rolnictwo oraz mały i średni przemysł (w tym spożywczy, stoczniowy, meblowy). Turystów przyciągają lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, czysta woda rzeki Reda (spływy kajakowe), zabytki architektury (głównie w Wejherowie). Gmina Choczewo sąsiaduje z wodami Morza Bałtyckiego. Co ciekawe, dwie gminy – Szemud i Linia – są dwujęzyczne: znaczna część ludności posługuje się językiem kaszubskim. Po kaszubsku wydaje się czasopisma i prowadzi audycje radiowe.

W powiecie Wejherowskim aktualnie jest na sprzedaż 165 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 8 inwestycjach deweloperskich, z których 34 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Wejherowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 38,00 do 109,00 m2, w tym:

  • 69 mieszkań 2-pokojowych,
  • 79 mieszkań 3-pokojowych,
  • 14 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Wejherowskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Wejherowskim wynoszą od 4 117 zł do 6 620 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Wejherowskim kosztuje 210 000 zł.

W powiecie Wejherowskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Domy na sprzedaż w powiecie Wejherowskim

Podobne lokalizacje