Nowe domy w powiecie tczewskim

Hala targowa pomorskie - tczewski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie tczewskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie tczewskim

Powiat tczewski leży na południowym wschodzie woj. pomorskiego i zajmuje teren o powierzchni 697 km2. Region zamieszkuje 118,5 tys. osób. Stolicą jest Tczew, a poza nim na powiat składają się trzy gminy wiejskie i dwie miejsko-wiejskie. Wschodnią granicę powiatu wyznacza Wisła, od północy region wchodzi na Żuławy Wiślane, a od południa ograniczony jest kompleksami leśnymi. Zabudowa dzieli się na tę zurbanizowaną, ale małomiasteczkową oraz typowo wiejską. Powiat ma swój szpital i niemal 40 przychodni lekarskich. Jest tu ponad 30 aptek. W regionie działa przeszło 80 szkół, w tym ponad 30 podstawówek i 20 gimnazjów. Styczność z kulturą można mieć, dzięki kinu, amfiteatrowi, dwóm muzeom oraz domom i ośrodkom kultury. Za rozwój sportu odpowiadają jednostki miejskie i gminne, w tym Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. W regionie mieszczą się dwa kompleksy kortów tenisowych. Powiat leży na węźle komunikacyjnym, w którym krzyżują się drogi krajowe nr 22 i 91. Biegnie tędy autostrada A1, która jest częścią europejskiej E75. W regionie działają linie PKS i PKP oraz Szybka Kolej Miejska.

W powiecie tczewskim aktualnie jest na sprzedaż 25 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 25 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie tczewskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 41,00 do 73,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 2-pokojowych,
  • 5 mieszkań 3-pokojowych,
  • 19 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie tczewskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie tczewskim wynoszą od 4 928 zł do 5 571 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie tczewskim kosztuje 231 000 zł.

W powiecie tczewskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w powiecie tczewskim deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne.

Domy na sprzedaż w powiecie tczewskim

Podobne lokalizacje