Nowe domy w powiecie kartuskim

Hala targowa pomorskie - kartuski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie kartuskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie kartuskim

Powiat kartuski zajmuje 1121 kilometrów kwadratowych. Mieszka tutaj ponad 120 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą następujące gminy: miejsko-wiejskie Kartuzy i Żukowo oraz wiejskie Sierakowice, Somonino, Stężyca, Przodkowo, Chmielno, Sulęczyno. Największymi walorami powiatu kartuskiego, który leży w tak zwanej Szwajcarii Kaszubskiej, są lasy i jeziora. Turystyka jest ważną gałęzią gospodarki, wciąż rozwija się także rolnictwo. Bliskość Gdańska i Gdyni oraz piękno kartuskiej przyrody przyciągają nowych mieszkańców, których liczba wzrasta z roku na rok (przez ostatnich 10 lat – o około 19 tysięcy). Tutejsza ludność silnie identyfikuje się z kaszubską kulturą, o czym można się przekonać na przykład w lokalnych restauracjach i na festynach.

W powiecie kartuskim aktualnie jest na sprzedaż 23 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W powiecie kartuskim nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w powiecie kartuskim

W powiecie kartuskim mamy 23 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 135,00 do 201,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie kartuskim wynoszą od 3 823 zł do 4 968 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie kartuskim kosztuje 633 002 zł.

Polecane domy w powiecie kartuskim

Domy na sprzedaż w powiecie kartuskim

Podobne lokalizacje