Nowe domy w powiecie kartuskim

Hala targowa pomorskie - kartuski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie kartuskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie kartuskim

Powiat kartuski zajmuje 1121 kilometrów kwadratowych. Mieszka tutaj ponad 120 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą następujące gminy: miejsko-wiejskie Kartuzy i Żukowo oraz wiejskie Sierakowice, Somonino, Stężyca, Przodkowo, Chmielno, Sulęczyno. Największymi walorami powiatu kartuskiego, który leży w tak zwanej Szwajcarii Kaszubskiej, są lasy i jeziora. Turystyka jest ważną gałęzią gospodarki, wciąż rozwija się także rolnictwo. Bliskość Gdańska i Gdyni oraz piękno kartuskiej przyrody przyciągają nowych mieszkańców, których liczba wzrasta z roku na rok (przez ostatnich 10 lat – o około 19 tysięcy). Tutejsza ludność silnie identyfikuje się z kaszubską kulturą, o czym można się przekonać na przykład w lokalnych restauracjach i na festynach.

W powiecie kartuskim aktualnie jest na sprzedaż 32 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie kartuskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 62,00 do 74,00 m2, w tym:

  • 8 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie kartuskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie kartuskim wynoszą od 4 700 zł do 4 750 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie kartuskim kosztuje 346 766 zł.

Ceny domów w powiecie kartuskim

W powiecie kartuskim mamy 24 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 135,00 do 665,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie kartuskim wynoszą od 3 823 zł do 4 968 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie kartuskim kosztuje 623 001 zł.

Aktualnie w w powiecie kartuskim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w powiecie kartuskim

Wybrane promocje w powiecie kartuskim

Wszystkie promocje

Domy na sprzedaż w powiecie kartuskim

Podobne lokalizacje