Nowe domy w powiecie gdańskim

Hala targowa pomorskie - gdański

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie gdańskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie gdańskim

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

W powiecie gdańskim aktualnie jest na sprzedaż 277 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 15 inwestycjach deweloperskich, z których 7 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie gdańskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 31,00 do 111,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 1-pokojowych,
  • 40 mieszkań 2-pokojowych,
  • 108 mieszkań 3-pokojowych,
  • 23 mieszkania 4-pokojowych,
  • 7 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie gdańskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie gdańskim wynoszą od 4 520 zł do 6 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie gdańskim kosztuje 199 616 zł.

Ceny domów w powiecie gdańskim

W powiecie gdańskim mamy 32 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 118,00 do 158,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie gdańskim wynoszą od 4 036 zł do 5 105 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie gdańskim kosztuje 549 000 zł.

Aktualnie w w powiecie gdańskim deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w powiecie gdańskim

Domy na sprzedaż w powiecie gdańskim

Podobne lokalizacje