Nowe domy w Rumi

Hala targowa pomorskie - Rumia

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Rumi. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Rumi

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

W Rumi aktualnie jest na sprzedaż 308 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 10 inwestycjach deweloperskich, z których 90 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Rumi mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 36,00 do 78,00 m2, w tym:

  • 134 mieszkania 2-pokojowych,
  • 145 mieszkań 3-pokojowych,
  • 19 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Rumi

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Rumi wynoszą od 4 736 zł do 5 590 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Rumi kosztuje 215 000 zł.

Ceny domów w Rumi

W Rumi mamy 7 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 107,00 do 122,00 m2.

Polecane domy w Rumi

Podobne lokalizacje