Nowe mieszkania na Letnicy

Hala targowa pomorskie - Letnica

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Letnicy. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Letnicy

Letnica, potocznie zwana także Letniewem, jest dzielnicą zamieszkaną przez niewielu mieszkańców - niecałe 2 tysiące. Usytuowana jest po obu stronach ul. Marynarki Polskiej, pomiędzy dzielnicami Młyniska -od południa i Nowy Port -od północny. Od zachodu granicę stanowią tory kolejowe, którymi jeszcze kilka lat temu jeździły składy SKM, zaś od wschodu naturalną granicę stanowi Martwa Wisła oraz kanały portowe. Obszar położony niedaleko centrum Gdańska, oddalony od plaży w Brzeźnie ok. 4 km. W ostatnich latach teren przeszedł dużą metamorfozę, a budowane inwestycje mieszkaniowe są krokiem milowym w rozwoju dzielnicy. Na terenie znajduje się wiele obiektów przemysłowych (w tym elektrociepłownia), magazyny, obiekt AmberExpo, Stadion Energa Gdańsk.

Na Letnicy aktualnie jest na sprzedaż 415 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Letnicy mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 116,00 m2, w tym:

  • 15 mieszkań 1-pokojowych,
  • 147 mieszkań 2-pokojowych,
  • 153 mieszkania 3-pokojowych,
  • 73 mieszkania 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Letnicy

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Letnicy wynoszą od 7 700 zł do 10 800 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Letnicy kosztuje 276 726 zł.

Na Letnicy nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Letnicy deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania na Letnicy

Wybrane promocje na Letnicy

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje