Nowe mieszkania w Karlikowie

Hala targowa pomorskie - Karlikowo

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Karlikowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Karlikowie

Karlikowo jest dzielnicą wypoczynkową i mieszkaniową. Nad Zatoką Gdańską są piaszczyste plaże oraz przystań rybacka. W Karlikowie nie brakuje pensjonatów i kempingów, w których zatrzymują się turyści. Oprócz plaży często odwiedzanym terem rekreacyjnym jest Lasek Karlikowski, jednak większą jego część udostępnia się tylko gościom tutejszych ośrodków wczasowych. Karlikowo to znane centrum windsurfingu, gdzie trenowali najlepsi polscy zawodnicy. Zabudowę dzielnicy stanowią głównie domy jednorodzinne. W ostatnich latach powstało wiele nowoczesnych osiedli, szczególnie tych z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Na rozwój Karlikowa wpływa bliskość Gdańska, który graniczy z tą dzielnicą. Mieszkańcy nie mają najmniejszych problemów z dojeżdżaniem do pracy lub szkoły w stolicy aglomeracji.

W Karlikowie aktualnie jest na sprzedaż 1 oferta nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Karlikowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni 88,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

W Karlikowie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Karlikowie

Podobne lokalizacje