Nowe mieszkania w Aniołkach

Hala targowa pomorskie - Aniołki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Aniołkach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Aniołkach

Centralna cześć miasta Gdańsk, o powierzchni nieprzekraczającej 3 kilometrów kwadratowych. Zamieszkuje ją około 5 tysięcy osób. Od strony północnej przylega do niej Wrzeszcz Górny i Wrzeszcz Dolny, od strony wschodniej Młyniska, od południowej Śródmieście i Siedlce, a od zachodniej Suchanino. Istnieje w niej wyraźny podział pod względem zabudowy na część północną, w której znajduje się zabudowa willowa oraz południową, w której ulokowane są bloki mieszkalne oraz ogródki działkowe. W Aniołkach znajduje się Biurowiec Opera Office, Gdański Uniwersytet Medyczny, Obszar dawnej Bramy Oliwskiej, Studium Wychowania Fizycznego Politechniki Gdańskiej, placówki edukacyjne oraz liczne sklepy i punkty usługowe. Sprawne przemieszczanie się po dzielnicy, jak i poza nią, zapewniają arterie: Aleja Zwycięstwa, Powstańców Warszawskich, Dębowa, Śniadeckich, Marii Skłodowskiej Curie oraz Mariana Smoluchowskiego.

W Aniołkach aktualnie jest na sprzedaż 9 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Aniołkach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 36,00 do 112,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 2-pokojowych,
  • 5 mieszkań 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Aniołkach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Aniołkach wynoszą od 10 900 zł do 11 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Aniołkach kosztuje 396 000 zł.

W Aniołkach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Aniołkach deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania w Aniołkach

Wybrane promocje w Aniołkach

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje