Nowe mieszkania na Grabówku

Hala targowa pomorskie - Grabówek

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Grabówku. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Grabówku

Znajdująca się w centralnej części Gdyni dzielnica o powierzchni 4 kilometrów kwadratowych. Zamieszkuje ją około 10 tysięcy osób. Graniczy z dzielnicami: Leszczynki- od strony północnej, Śródmieście –od strony wschodniej, Działki Leśne, Witomino-Leśniczówka, Chwarzno-Wiczlino – od południa, oraz Pustki Cisowskie-Demptowo – od zachodu. Większą cześć dzielnicy zajmuje Trójmiejski Park Krajobrazowy, stanowiący dobre miejsce do wypoczynku i rekreacji wśród urzekających terenów zielonych. Przez Grabówek przechodzi główna gdyńska arteria ulica Morska, zapewniająca sprawne połączenie komunikacyjne z resztą miasta. W obrębie dzielnicy znajduje się Akademia Morska oraz dobrze rozwinięta infrastruktura miejska, która pozytywnie oddziałuje na komfort życia.

Na Grabówku aktualnie jest na sprzedaż 6 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Grabówku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 53,00 do 116,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 3-pokojowych,
  • 4 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Grabówku

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Grabówku wynoszą od 10 900 zł do 12 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Grabówku kosztuje 599 013 zł.

Na Grabówku nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Grabówku deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania na Grabówku

Wybrane promocje na Grabówku

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje