Nowe mieszkania w Dolnym Sopocie

Hala targowa pomorskie - Dolny Sopot

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Dolnym Sopocie . Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Dolnym Sopocie

Dolny Sopot to reprezentacyjna część miasta, do której przybywają turyści. Tutaj znajdują się bałtyckie kąpieliska, luksusowe hotele, eleganckie restauracje. Najpopularniejszym miejscem jest drewniane molo – najdłuższy obiekt tego typu w Europie. Turyści przechadzają się również po tak zwanym Monciaku, czyli ulicy Monte Cassino, po której nie poruszają się samochody. Wzdłuż deptaka są sklepy, kawiarnie, restauracje, kluby. W Dolnym Sopocie nie brakuje parków i skwerów, z których najbardziej znany to Skwer Kuracyjny z charakterystyczną fontanną. Dolny Sopot to bardzo atrakcyjna lokalizacja, na co wpływają nie tylko piękny krajobraz i wysokie stężenie zdrowego jodu, lecz także bliskość Gdańska i Gdyni. Nic dziwnego, że wciąż powstaje tu wiele nowych nieruchomości, przede wszystkim z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Przedwojenne kamienice są natomiast sukcesywnie remontowane.

W Dolnym Sopocie aktualnie jest na sprzedaż 26 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 26 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Dolnym Sopocie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 33,00 do 128,00 m2, w tym:

  • 3 mieszkania 2-pokojowych,
  • 18 mieszkań 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Dolnym Sopocie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Dolnym Sopocie wynoszą od 11 248 zł do 12 431 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Dolnym Sopocie kosztuje 727 317 zł.

W Dolnym Sopocie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Dolnym Sopocie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane mieszkania w Dolnym Sopocie

Wybrane promocje w Dolnym Sopocie

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje