Nowe mieszkania na Redłowie

Hala targowa pomorskie - Redłowo

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Redłowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Redłowie

Nadmorska cześć miasta Gdynia, której powierzchnia wynosi niespełna 3 kilometry kwadratowe. Liczba ludności na terenie Redłowa wynosi około 8 tysięcy. Sąsiaduje od strony południowej z Orłowem, od zachodniej z Działkami Leśnymi i Małym Kackiem, od strony północnej z Wzgórzami Św. Maksymiliana, zaś jej wschodnią granicę wyznacza Morze Bałtyckie. W ramach dzielnicy znajduje się wyznaczone letnie kąpielisko, linia brzegowa o długości 200 metrów, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej, Szpital Morski im. PCK oraz Przystanek SKM Gdynia Redłowo. Znaczną część obszaru zajmuje malownicza Kępa Redłowska z malowniczymi terenami zielonymi stanowiącymi idealne miejsce do rekreacji, wypoczynku i kontemplacji przyrody. Wysoki poziom zurbanizowania dzielnicy (liczne szkoły, punkty usługowe, sklepy) oraz dobrze rozwinięta sieć dróg (aleja Zwycięstwa, Legionów, Powstania Styczniowego, Powstania Wielkopolskiego, Redłowska, Mikołaja Kopernika, Bohaterów Starówki Warszawskiej) pozytywnie wpływają na komfort życia w Redłowie.

Na Redłowie aktualnie jest na sprzedaż 1 oferta nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Redłowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni 92,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 2-pokojowych.

Ceny mieszkań na Redłowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Redłowie wynoszą 13 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Redłowie kosztuje 1 195 740 zł.

Na Redłowie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania na Redłowie

Podobne lokalizacje