Nowe mieszkania na Przymorzu Wielkim

Hala targowa pomorskie - Przymorze Wielkie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Przymorzu Wielkim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Przymorzu Wielkim

Nadmorska część miasta Gdynia, znajdująca się w północnej części miasta. Od północy przylega do niej Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, od wschodu Brzeźno, Zaspa-Rozstaje, a od zachodu Przymorze Małe. Zajmuje powierzchnie około 3 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją około 30 tysięcy osób – jest to plasująca się na trzecim miejscu pod względem liczby ludności dzielnica. Znajduje się tam jeden z najdłuższych falowców, osiągający blisko kilometr długości budynek, zamieszkiwany przez około 4000 tysiące osób. Ponadto w Przymorzu Wielkim mieści się Park Nadmorski im. Ronalda Reagana i Galeria Przymorze. Dużym atutem dzielnicy jest jej wysoki poziom zurbanizowania oraz rozwinięta sieć dróg: ul. Kołobrzeska, Piastowska, Jagiellońska, Obrońców Wybrzeża.

Na Przymorzu Wielkim aktualnie jest na sprzedaż 7 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 7 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Na Przymorzu Wielkim nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Na Przymorzu Wielkim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje