Nowe mieszkania w Kokoszkach

Hala targowa pomorskie - Kokoszki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Kokoszkach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Kokoszkach

Gdańsk Kokoszki to najdalej wysunięta na zachód dzielnica miasta. Od północy graniczy z Matarnią, od wschodu z Jasieniem, od południa z gminą Kolbudy, a od zachodu z Żukowem. Obszar ten ma charakter mieszkaniowo-przemysłowy. Na powierzchni ok. 20 km kw. mieszka ok. 7500 mieszkańców. Główna arteria Kokoszek to ul. Kartuska, będąca częścią drogi krajowej S7, Ponadto przebiega tędy Obwodnica Trójmiasta. Komunikację miejską zapewnia 6 linii autobusowych z Gdańska. Od północy obszar ten graniczy z portem lotniczym im. Lecha Wałęsy i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Dużym autem tej podmiejskiej dzielnicy są liczne centra handlowe, takie jak Auchan, Jula, Leroy Merlin, Decathlon czy Fashion House. Znajduje się tu też przychodnia „Otomińska” a w 2015 r. przy tutejszej szkole podstawowej powstał basen. Południowo-zachodni kraniec dzielnicy zajmuje Las Sulmiński, a w pobliżu położone jest Jezioro Otomińskie. Z uwagi na ciekawe położenie przyrodnicze, przez Kokoszki przebiegają dwa szlaki turystyczne.

W Kokoszkach aktualnie jest na sprzedaż 135 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Kokoszkach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 37,00 do 103,00 m2, w tym:

  • 63 mieszkania 2-pokojowych,
  • 68 mieszkań 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Kokoszkach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Kokoszkach wynoszą od 5 660 zł do 6 961 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Kokoszkach kosztuje 242 870 zł.

W Kokoszkach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Kokoszkach

Podobne lokalizacje