Nowe mieszkania w Kokoszkach

Hala targowa Pomorskie - Kokoszki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Kokoszkach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Kokoszkach

Gdańsk Kokoszki to dzielnica granicząca z Jasienią, Matarnią (dzielnice Gdańska) i z gminami podmiejskimi Żukowo i Kolbudy. Ok. 1/4 powierzchni dzielnicy zajmują lasy, w tym Las Sulmiński. Dzielnica składa się głównie z PRL-owskich bloków mieszkalnych, które wzniesiono głównie z uwagi na liczne zakłady przemysłowe obecne w dzielnicy. Na powierzchni ok. 20 km kw w dzielnicy mieszka ok. 7500 mieszkańców. Główna arteria Kokoszek to ul. K. Jagiellończyka, będąca częścią drogi krajowej S7. Kursuje tu też 5 autobusów miejskich z Gdańska. Od północy dzielnica graniczy z portem lotniczym im. Lecha Wałęsy i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Dużym autem tej podmiejskiej dzielnicy są liczne centra handlowe, takie jak Auchan, Jula, Leroy Merlin, Decathlon czy Fashion House. Znajduje się tu też przychodnia Otomińska a w lipcu 2015 powstanie basen przy tutejszej szkole podstawowej. Z uwagi na ciekawe położenie przyrodnicze, przez Kokoszki przebiegają też dwa szlaki turystyczne.

W Kokoszkach aktualnie jest na sprzedaż 16 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 3 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Kokoszkach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 43,00 do 76,00 m2, w tym:

  • 9 mieszkań 2-pokojowych,
  • 4 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Kokoszkach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Kokoszkach wynoszą od 5 233 zł do 5 941 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Kokoszkach kosztuje 240 000 zł.

Ceny domów w Kokoszkach

W Kokoszkach mamy 3 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 119,00 do 122,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Kokoszkach wynoszą od 4 298 zł do 4 600 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Kokoszkach kosztuje 490 000 zł.

Polecane mieszkania w Kokoszkach

Podobne lokalizacje