Nowe mieszkania na Małym Kacku

Hala targowa pomorskie - Mały Kack

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Małym Kacku. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Małym Kacku

Zlokalizowana w południowej części Gdyni dzielnica, której powierzchnia wynosi niespełna 9 kilometrów kwadratowych. Od strony północnej sąsiaduje z dzielnicami: Witomino-Leśniczówka, Witomino-Radiostacja i Działki Leśne, od wschodniej z Wzgórzami Św. Maksymiliana, Redłowem i Orłowem, od zachodniej z Karwinami i Wielkim Kackiem, zaś od południa z miastem Sopot. Stosunkowo dużą część dzielnicy zajmuje atrakcyjny Rezerwat Kacze Łęgi. Kameralność Małemu Kackowi zapewnia przeważająca na jej terenie zabudowa jednorodzinna. Infrastruktura miejska – szkoły, sklepy, punkty usługowe – zapewnia komfort życia codziennego. Dodatkowym atutem jest rozwinięta sieć dróg (ulica Wielkopolska, Łowicka, Sandomierska, Lotników, Stryjska, Łużycka) gwarantująca sprawne przemieszczanie się w ramach dzielnicy jak i poza nią.

Na Małym Kacku aktualnie jest na sprzedaż 116 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 32 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Małym Kacku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 35,00 do 132,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 1-pokojowych,
  • 46 mieszkań 2-pokojowych,
  • 47 mieszkań 3-pokojowych,
  • 19 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Małym Kacku

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Małym Kacku wynoszą od 7 884 zł do 12 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Małym Kacku kosztuje 403 425 zł.

Na Małym Kacku nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania na Małym Kacku

Podobne lokalizacje