Nowe mieszkania na Osowie

Hala targowa Pomorskie - Osowa

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Osowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Osowie

Skrajna część Gdańska, umieszczona w jego północnej części. Powierzchnia Osowy wynosi 14,3 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją około 13,5 tysięcy osób. Os strony południowej graniczy z Barniewicami i Klukowem, zaś jej wschodnia, północna i zachodnia granica wyznacza jednocześnie granice Gdańska. Kameralność dzielnicy dodaje jej niska zabudowa, głównie domy jednorodzinne i obiekty w zabudowie szeregowej. W jej ramach znajduje się część Gdyńskiego osiedla Enklawa Wysoka, Lasy Oliwskie, Centrum Handlowe Osowa, placówki oświatowe różnego szczebla, przychodnie oraz liczne sklepy i punkty usługowe. Sprawne przemieszczanie się po mieście gwarantują ulice: Wodnika, Barniewicka, Nowy Świat, Owczarnia, Koziorożca, Zeusa oraz Obwodnica Trójmiasta.

Na Osowie aktualnie jest na sprzedaż 5 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 5 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Osowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 64,00 do 88,00 m2, w tym:

  • 3 mieszkania 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Osowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Osowie wynoszą od 5 693 zł do 6 020 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Osowie kosztuje 447 720 zł.

Na Osowie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Osowie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane mieszkania na Osowie

Wybrane promocje na Osowie

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje