Nowe mieszkania na Osowie

Hala targowa Pomorskie - Osowa

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Osowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Osowie

Skrajna część Gdańska, umieszczona w jego północnej części. Powierzchnia Osowy wynosi 14,3 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją około 13,5 tysięcy osób. Os strony południowej graniczy z Barniewicami i Klukowem, zaś jej wschodnia, północna i zachodnia granica wyznacza jednocześnie granice Gdańska. Kameralność dzielnicy dodaje jej niska zabudowa, głównie domy jednorodzinne i obiekty w zabudowie szeregowej. W jej ramach znajduje się część Gdyńskiego osiedla Enklawa Wysoka, Lasy Oliwskie, Centrum Handlowe Osowa, placówki oświatowe różnego szczebla, przychodnie oraz liczne sklepy i punkty usługowe. Sprawne przemieszczanie się po mieście gwarantują ulice: Wodnika, Barniewicka, Nowy Świat, Owczarnia, Koziorożca, Zeusa oraz Obwodnica Trójmiasta.

Na Osowie aktualnie jest na sprzedaż 16 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 11 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Osowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 53,00 do 89,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 2-pokojowych,
  • 8 mieszkań 3-pokojowych,
  • 7 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Osowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Osowie wynoszą od 5 690 zł do 6 020 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Osowie kosztuje 315 297 zł.

Na Osowie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Osowie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane mieszkania na Osowie

Wybrane promocje na Osowie

Podobne lokalizacje