Nowe mieszkania w Chełmie i Gdańsku Południe

Hala targowa Pomorskie - Chełm I Gdańsk Południe

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Chełmie i Gdańsku Południe. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Chełmie i Gdańsku Południe

Część Gdańska zajmująca znaczną jego część – ponad 30 kilometrów kwadratowych. Zamieszkuje ją blisko 72 tysiące. W jej skład wchodzi dodatkowo Ujeścisko-Łostowice. Przylegają do niej: Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Wzgórze Mickiewicza oraz Śródmieście od strony północnej, Orunia-Św. Wojciech-Lipce od strony wschodniej do południa, oraz Kokoszki od strony zachodniej. W jej ramach znajdują się liczne, urokliwe zbiorniki wodne malownicze tereny zielone, szkoły, przedszkola, sklepy, super- i hipermarkety, punkty usługowe, przychodnie oraz obiekty sportowe i rekreacyjne.

W Chełmie i Gdańsku Południe aktualnie jest na sprzedaż 332 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 12 inwestycjach deweloperskich, z których 40 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

94 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Chełmie i Gdańsku Południe mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 107,00 m2, w tym:

  • 22 mieszkania 1-pokojowych,
  • 188 mieszkań 2-pokojowych,
  • 96 mieszkań 3-pokojowych,
  • 15 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Chełmie i Gdańsku Południe

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Chełmie i Gdańsku Południe wynoszą od 4 070 zł do 10 365 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Chełmie i Gdańsku Południe kosztuje 169 900 zł.

Ceny domów w Chełmie i Gdańsku Południe

W Chełmie i Gdańsku Południe mamy 7 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 149,00 do 154,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Chełmie i Gdańsku Południe wynoszą od 3 893 zł do 4 120 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Chełmie i Gdańsku Południe kosztuje 580 000 zł.

Polecane mieszkania w Chełmie i Gdańsku Południe

Podobne lokalizacje