Nowe mieszkania na Helu

Hala targowa pomorskie - Hel

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Helu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Helu

Hel to miasto położone w województwie pomorskim, na krańcu cypla Mierzei Helskiej, z trzech stron otoczone wodami Bałtyku. Hel znany jest jako ośrodek turystyczny i portowy. Miasto, co roku odwiedzają setki turystów kuszonych wyjątkowymi walorami tego miejsca. Promenada ciągnąca się od strony morza prowadzi przez historyczne zabudowania miasta do portu, z którego wypływają statki wycieczkowe zabierające pasażerów na całodniowe bądź kilkugodzinne rejsy. Piaszczysta plaża, należy do jednej z najbardziej malowniczych w Polsce. Czyste powietrze i jod nadają wyjątkowy mikroklimat, który służy długim spacerom. Oprócz piaszczystych plaż, Hel gwarantuje mieszkańcom bogatą bazę gastronomiczną i noclegową. Dla najmłodszych mieszkańców miasteczka ogromną atrakcją jest fokarium. Odbywają się tutaj cykliczne spotkania, na których można podziwiać bałtyckie zwierzaki oraz karmić i brać czynny udział w zajęciach. Na mapie miasta znajdziemy jeszcze kilka innych alternatyw dla spędzania czasu wolnego. Latarnia morska, zabytkowe chaty, Port Morski urozmaicają krajobraz miasta oraz umilają piesze wędrówki. Na miłośników sportowych doznań czeka całoroczna szkoła nurkowania, szlaki rowerowe czy piesze. Bogata infrastruktura miasta, bliska odległość do Trójmiasta sprawiają, że Hel to nie tylko kurort wypoczynkowy ale także doskonałe miejsce do zamieszkania. Bez dwóch zdań Hel jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Na Helu aktualnie jest na sprzedaż 38 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 38 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Helu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 23,00 do 58,00 m2, w tym:

  • 28 mieszkań 1-pokojowych,
  • 9 mieszkań 2-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 3-pokojowych.

Ceny mieszkań na Helu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Helu wynoszą od 10 809 zł do 25 201 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Helu kosztuje 269 738 zł.

Na Helu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania na Helu

Podobne lokalizacje