Nowe mieszkania w Tczewie

Hala targowa pomorskie - Tczew

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Tczewie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Tczewie

Tczew to miasto o powierzchni 22,4 km2, leżące w regionie Kociewie, nad Wisłą. Liczba jego mieszkańców to niespełna 60 000 osób. W zabudowie Tczewa dominują budynki mieszkalne wielorodzinne, przy czym wyróżnia się 5 dużych i 5 mniejszych osiedli bloków mieszkaniowych. Centrum stanowi zabytkowe Stare Miasto z wyznaczonymi trzema szlakami spacerowymi. Z uwagi na warunki geograficzne, zagospodarowywane są głównie wewnętrzne tereny miasta. Tczew ma bogatą infrastrukturę społeczną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, wraz z wydziałem Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji. Działa też szpital powiatowy i 11 zakładów opieki zdrowotnej. Mieszkańcy mają dostęp do galerii handlowej, popularnych marketów, kina, Centrum Kultury i Sztuki oraz licznych obiektów sportowych. Jednym z największych walorów miasta jest położenie.

W Tczewie aktualnie jest na sprzedaż 128 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Tczewie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 223,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 50 mieszkań 2-pokojowych,
  • 52 mieszkania 3-pokojowych,
  • 11 mieszkań 4-pokojowych,
  • 4 mieszkania 5-pokojowych,
  • 2 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Tczewie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Tczewie wynoszą od 5 500 zł do 6 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Tczewie kosztuje 167 440 zł.

W Tczewie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Tczewie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane mieszkania w Tczewie

Wybrane promocje w Tczewie

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje