Nowe mieszkania w powiecie Gdańskim

Hala targowa Pomorskie - Gdański

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Gdańskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Gdańskm

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

W powiecie Gdańskim aktualnie jest na sprzedaż 248 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 113 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Gdańskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 29,00 do 111,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 1-pokojowych,
  • 77 mieszkań 2-pokojowych,
  • 122 mieszkania 3-pokojowych,
  • 29 mieszkań 4-pokojowych,
  • 10 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Gdańskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Gdańskim wynoszą od 5 190 zł do 6 048 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Gdańskim kosztuje 170 834 zł.

Ceny domów w powiecie Gdańskim

W powiecie Gdańskim mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni 145,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Gdańskim wynoszą od 3 384 zł do 3 521 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Gdańskim kosztuje 492 000 zł.

Aktualnie w w powiecie Gdańskim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane mieszkania w powiecie Gdańskim

Wybrane promocje w powiecie Gdańskim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w powiecie Gdańskim

Podobne lokalizacje