Nowe mieszkania i domy w woj. pomorskim

Hala targowa pomorskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. pomorskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. pomorskim

Województwo pomorskie ze stolicą Gdańsku zajmuje powierzchnię 18 310,34 kilometrów kwadratowych. Logo województwa przedstawia maszerującego człowieka - głowę stanowi słońce, które symbolizuje radość, energię i rozwój, fala, stanowi ręce, które podkreślają dynamikę województwa, wypoczynek i dynamikę, zaś strzałka stanowi ręce, które symbolizują kurs, jako kierunek północny, namiot, jako symbol turystyki lub dach jako symbol opieki i gościnności.

Pod względem ukształtowania województwo pomorskie jest terenem wybitnie nizinnym. Jego najwyższy punkt - Wieżyca liczy 329 m.n.p.m., zaś najniższy znajdujący się w Raczkach Elbląskich -2 m.p.p.m.

W woj. pomorskim aktualnie jest na sprzedaż 5 449 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 159 inwestycjach deweloperskich, z których 909 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

37 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. pomorskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 16,00 do 170,00 m2, w tym:

  • 506 mieszkań 1-pokojowych,
  • 1 940 mieszkań 2-pokojowych,
  • 1 957 mieszkań 3-pokojowych,
  • 733 mieszkania 4-pokojowych,
  • 56 mieszkań 5-pokojowych,
  • 2 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. pomorskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. pomorskim wynoszą od 3 290 zł do 25 201 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. pomorskim kosztuje 104 703 zł.

Ceny domów w woj. pomorskim

W woj. pomorskim mamy 82 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 94,00 do 665,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. pomorskim wynoszą od 3 591 zł do 5 955 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. pomorskim kosztuje 339 000 zł.

Aktualnie w w woj. pomorskim deweloperzy przygotowali 17 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 7 nieruchomościach. W woj. pomorskim mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane mieszkania i domy w woj. pomorskim

Wybrane promocje w woj. pomorskim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w woj. pomorskim

Domy na sprzedaż w woj. pomorskim

Lokale użytkowe w woj. pomorskim