Nowe mieszkania i domy w woj. pomorskim

Hala targowa pomorskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. pomorskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. pomorskim

Województwo pomorskie ze stolicą Gdańsku zajmuje powierzchnię 18 310,34 kilometrów kwadratowych. Logo województwa przedstawia maszerującego człowieka - głowę stanowi słońce, które symbolizuje radość, energię i rozwój, fala, stanowi ręce, które podkreślają dynamikę województwa, wypoczynek i dynamikę, zaś strzałka stanowi ręce, które symbolizują kurs, jako kierunek północny, namiot, jako symbol turystyki lub dach jako symbol opieki i gościnności.

Pod względem ukształtowania województwo pomorskie jest terenem wybitnie nizinnym. Jego najwyższy punkt - Wieżyca liczy 329 m.n.p.m., zaś najniższy znajdujący się w Raczkach Elbląskich -2 m.p.p.m.

W woj. pomorskim aktualnie jest na sprzedaż 5 111 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 145 inwestycjach deweloperskich, z których 723 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. pomorskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 21,00 do 180,00 m2, w tym:

  • 511 mieszkań 1-pokojowych,
  • 1 821 mieszkań 2-pokojowych,
  • 1 858 mieszkań 3-pokojowych,
  • 641 mieszkań 4-pokojowych,
  • 46 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. pomorskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. pomorskim wynoszą od 3 290 zł do 25 201 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. pomorskim kosztuje 152 640 zł.

Ceny domów w woj. pomorskim

W woj. pomorskim mamy 70 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 118,00 do 242,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. pomorskim wynoszą od 3 823 zł do 7 795 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. pomorskim kosztuje 549 000 zł.

Aktualnie w w woj. pomorskim deweloperzy przygotowali 15 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 6 nieruchomościach. W woj. pomorskim mamy także 2 oferty w przedsprzedaży.

Polecane mieszkania i domy w woj. pomorskim

Wybrane promocje w woj. pomorskim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w woj. pomorskim

Domy na sprzedaż w woj. pomorskim

Lokale użytkowe w woj. pomorskim