Nowe mieszkania i domy w woj. pomorskim

Hala targowa Pomorskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. pomorskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. pomorskim

Województwo pomorskie ze stolicą Gdańsku zajmuje powierzchnię 18 310,34 kilometrów kwadratowych. Logo województwa przedstawia maszerującego człowieka - głowę stanowi słońce, które symbolizuje radość, energię i rozwój, fala, stanowi ręce, które podkreślają dynamikę województwa, wypoczynek i dynamikę, zaś strzałka stanowi ręce, które symbolizują kurs, jako kierunek północny, namiot, jako symbol turystyki lub dach jako symbol opieki i gościnności.

Pod względem ukształtowania województwo pomorskie jest terenem wybitnie nizinnym. Jego najwyższy punkt - Wieżyca liczy 329 m.n.p.m., zaś najniższy znajdujący się w Raczkach Elbląskich -2 m.p.p.m.

W woj. pomorskim aktualnie jest na sprzedaż 3 883 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 130 inwestycjach deweloperskich, z których 809 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

732 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. pomorskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 20,00 do 151,00 m2, w tym:

  • 198 mieszkań 1-pokojowych,
  • 1 512 mieszkań 2-pokojowych,
  • 1 579 mieszkań 3-pokojowych,
  • 427 mieszkań 4-pokojowych,
  • 24 mieszkania 5-pokojowych,
  • 2 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. pomorskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. pomorskim wynoszą od 3 490 zł do 18 360 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. pomorskim kosztuje 86 763 zł.

Ceny domów w woj. pomorskim

W woj. pomorskim mamy 57 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 117,00 do 290,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. pomorskim wynoszą od 2 812 zł do 6 682 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. pomorskim kosztuje 339 000 zł.

Aktualnie w w woj. pomorskim deweloperzy przygotowali 5 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości. W woj. pomorskim mamy także 2 oferty last minute.

Polecane mieszkania i domy w woj. pomorskim

Wybrane promocje w woj. pomorskim

Mieszkania na sprzedaż w woj. pomorskim

Domy na sprzedaż w woj. pomorskim

Lokale użytkowe w woj. pomorskim