Stoisko dewelopera Developres Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe podkarpackie

Developres Sp. z o.o.

Developres Sp. z o.o.

Posiadamy 0 ofert
w 0 inwestycjach

Informacje o deweloperze

Spółka Developres powstała w 2006 roku. Jest to Firmą rodzinna oparta w całości na kapitale polskim. Od początku swojego istnienia koncentrowała się na działalności związanej z kompleksowym przygotowaniem projektów inwestycyjnych związanych z branżą mieszkaniową budownictwa wielorodzinnego począwszy od pozyskania gruntów, współpracy przy opracowaniu Miejscowego Planu Zagospodarowania Terenu, poprzez projektowanie we współpracy z biurem architektonicznym, aż po uzyskanie prawomocnych pozwoleń na budowę, nadzór nad procesem budowy oraz przekazywanie gotowych mieszkań klientom i zarządzanie nimi.

Dbając o bezpieczeństwo zainwestowanych przez naszych Klientów środków pieniężnych, w 2010 roku wspólnicy Spółki podnieśli w pełni wpłacony kapitał zakładowy do kwoty 24 mln PLN.

Dewizą naszej Firmy jest:
dokładne przygotowanie inwestycji pod względem technicznym,szybkość realizacji,bezwzględne dotrzymywanie terminów, wysoki standard wykończenia mieszkań,wysoka jakość stosowanych w budynkach urządzeń technicznych i materiałów,całkowite bezpieczeństwo zainwestowanych przez naszych klientów pieniędzy.

Wykorzystując nowoczesną myśl architektoniczną i stosując wysokiej jakości materiały budowlane oddajemy naszym klientom, zarówno mieszkania w stanie deweloperskim, wykończone „pod klucz" i cieszące się dużym zainteresowaniem „do zamieszkania” z pełną zabudową kuchenną, sprzętami AGD/RTV, meblami itd.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Developres Sp. z o.o.

Developres Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera