Stoisko dewelopera BS Deweloper Sp. z o. o.

Targi Mieszkaniowe podkarpackie

Dworskie Ogrody - mieszkania na sprzedaż

Rzeszów, ul.Krakowska

BS Deweloper Sp. z o. o.
 • liczba ofert 1

 • powierzchnie 58 m2

 • liczba pokoi 3

 • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 58 m2
Liczba pokoi 3
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 5
Liczba mieszkań wszystkich 60, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych od 3 do 4
Liczba kondygnacji podziemnych nie posiada
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe naziemne (32 miejsca)
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, videodomofon
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności płatność w transzach na mieszkaniowy rachunek powierniczy
Warunki rezerwacji możliwość bezpłatnej rezerwacji do 7 dni. przy umowie rezerwacyjnej wpłata 5000 zł.
Zabezpieczenie środków klienta otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Dworskie Ogrody

Inwestycja mieszkaniowa osiedle „Dworskie Ogrody”, powstaje w Rzeszowie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w dzielnicy Przybyszówka- Dworzysko przy ulicy Krakowskiej. Przedmiotem inwestycji jest budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych oznaczonych jako „C” i „D”, łącznie 60 lokali, wraz z instalacjami wewnętrznymi, parkingiem, i placem zabaw.

Dla mieszkańców lokali znajdujących się na parterze zaprojektowano tarasy, oraz wydzielono ogródki zielone, natomiast na 1 i 2 piętrze każde mieszkanie posiada balkon, a niektóre z mieszkań dostępnych z 2 piętra posiadają antresole z tarasami na dachu budynku. Układ drogowy zaprojektowano o nawierzchni kamienno-betonowej, a wokół budynków zaprojektowano sieć chodników wykończonych nawierzchnią utwardzoną, antypoślizgową z bruku betonowego. Projektowane budynki są dostępne dla osób niepełnosprawnych z poziomu terenu poprzez pochylnie. Wejścia do budynków pozbawione są progów.

Tradycyjna bryła budynku projektowanego formą i bryłą dostosowana jest do otaczającej zabudowy oraz krajobrazu w rejonie lokalizacji budynku.

Na terenie inwestycji zaprojektowano 32 miejsca postojowe, wykończone ażurowymi płytami betonowymi.
W strefie przydomowej przewidziana jest nawierzchnia utwardzona , antypoślizgowego bruku betonowego.
W pozostałej części działki będzie zieleń niska, trawniki.

Etap IV inwestycji Dworskie Ogrody obejmuje budowę 3 budynków mieszkalnych oznaczonych jako "E","F" oraz "J".
W nowym IV Etapie inwestycji Dworskie Ogrody oferujemy mieszkania 3- i 4-pokojowe z ogródkami i tarasami w niskich, 2-piętrowych budynkach przy ul. Krakowskiej.
Budynki zaprojektowano w technologii tradycyjnej ze stropami żelbetowymi. Na skrajnych częściach dachu zaprojektowano tarasy z wykończeniem z płytek betonowych oraz częściowo o nawierzchni żwirowej. Stolarka okienna i drzwiowa PCV. Kolorystyka budynku jasna zgodnie z wizualizacjami. Dla mieszkańców lokali znajdujących się na parterze zaprojektowano tarasy oraz wydzielono ogródki zielone, natomiast mieszkania na 1 i 2 piętrze posiadają tarasy.
Budynek zaopatrzony zostanie w ciepło z instalacji c.o. z projektowanych kotłów znajdujących się w lokalach mieszkaniowych, poprzez wewnętrzną instalację cieplną. Dostępne media w budynku: woda-przyłącz wodociągowy z sieci, gaz- przyłącz z sieci, energia elektryczna- przyłącz sieciowy, ścieki odprowadzane
będą do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Na terenie inwestycji zaprojektowano parkingi dla mieszkańców wraz z wydzielonym miejscem postojowym dla osób niepełnosprawnych jak również plac zabaw z certyfikowanymi urządzeniami dla najmłodszych, miejsce rekreacyjne oraz ławki dla mieszkańców wszystko dostosowane również dla osób niepełnosprawnych. Obszar wokół wyposażony będzie w oświetlenie zewnętrzne, a pozostały teren wyrównany z trawnikami i roślinnością.
Układ drogowy zaprojektowano o nawierzchni kamienno-betonowej, a wokół budynków zaprojektowano sieć chodników wykończonych nawierzchnią utwardzoną, antypoślizgową z bruku betonowego. Wjazd na teren osiedla dostępny jest z ulicy Krakowskiej poprzez zjazd na drogę serwisową miejską, a do zabudowań prowadzi istniejąca droga wewnętrzna w pełni utwardzona zawierająca szerokość odpowiadającą dwóm pasą drogowym i pasem pieszo jezdnym.
Do każdego mieszkania przynależy 1 miejsce postojowe w cenie.
Mieszkania bezczynszowe.
Termin oddania mieszkań: I kwartał 2019 r.

Inwestycja Dworskie Ogrody składa się z 5 budynków w których łącznie znajduje się 60 lokali mieszkalnych o powierzchni 58 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Dworskie Ogrody są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper BS Deweloper Sp. z o. o. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Dworskie Ogrody pozostało w sprzedaży 1 mieszkanie o powierzchni 58 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk. W odległości 200 metrów od inwestycji Dworskie Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Krakowska cmentarz (10S).

Dworskie Ogrody oferują swoim mieszkańcom szeroką infrastrukturę w zasięgu ręki. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przestanek autobusowy MZK- MPK Rzeszów, do najbliższego sklepu spożywczego jest zaledwie 200 metrów, a w bardzo bliskiej odległości znajdują się również hotele i restauracje. Mieszkańców z dziećmi ucieszy wiadomość że w pobliżu usytuowane są szkoły i przedszkola. Bardziej wymagający mieszkańcy mają do dyspozycji duże centrum handlowe Nowy Świat znajdujące się w odległości 1900m od osiedla, a 4 900 metrów od kompleksu znajduje się piękny Rzeszowski Rynek.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Dworskie Ogrody jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
G.M3 3 57,51 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Promocje

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Budynek zaprojektowano w technologii tradycyjnej. Fundamenty i ściany fundamentowe żelbetowe, pozostała część budynku murowana, więźba dachowa drewniana. Układ konstrukcyjny stanowią ławy fundamentowe, ściany fundamentowe, ściany nośne w układzie mieszanym spięte wieńcem żelbetowym wzmocnione żelbetowymi rdzeniami, słupy żelbetowe, strop żelbetowy oparty na ścianach i podciągach.

Dach

- dach na konstrukcji drewnianej impregnowanej, pokryty blacho dachówką - stropodachy docieplone styropianem i pokryte papą termozgrzewalną - rynny, rury spustowe PCV - obróbki blacharskie z blachy powlekanej

Elewacja

izolacja cieplna styropian gr. 15 cm z wykonaniem wyprawy, system np. Greinplast. Montaż okładziny akrylowej drewnopodobnej Systemdekor SDP-D

Stolarka okienna

PCV, trzyszybowe, wsp. 1,1 W/m2*K okleina jednostronna drewnopodobna

Drzwi zewnętrzne

przeszklone, aluminiowe w kolorze grafit

Balkony

Balkony: płyta wspornikowa, żelbetowa, ocieplona styropianem EPS 100 (od dołu 5,0 cm, od góry 5,0 cm) Tarasy: Izolacja styropian gr. 15 cm, 2 x papa termozgrzewalna, posadzka z płyt tarasowych gr. 3 cm na podsypce żwirowej

Posadzka

Parter: Podsypka piaskowa, betonowy podkład z betonu B-15 gr. 15cm, izolacja powłokowa bitumiczna dwuwarstwowa, styropian EPS 100 gr. 15 cm, wylewka betonowa gr. 5cm zbrojona Nad parterem: płyta żelbetowa, izolowana styropianem EPS 100 4,0 cm, wylewka betonowa gr. 4cm

Ściany

Ściany fundamentowe: pustak betonowy pełny na zaprawie cementowej, ściany wewnętrzne gr. 30cm, ściany i zewnętrzne gr 24cm z rdzeniami i wieńcem żelbetowym Ściany zewnętrzne: bloczki z betonu komórkowego gr.30 cm, docieplone od zewnątrz warstwą styropianu EPS FASADA 70-038 o gr. 15 cm. Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: bloczki z betonu komórkowego gr. 24cm Ściany działowe: bloczki z betonu komórkowego gr. 12cm

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

blacha powlekana w kolorze grafit

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

Instalacja wodno-kanalizacyjna: rury z tworzywa sztucznego, odprowadzenie ścieków do sieci kanalizacyjnej sanitarnej, odprowadzenie wód opadowych po terenie Instalacja gazowa: rury stalowe, kocioł dwufunkcyjny o mocy 24 kW do c.o. i c.w.u. z zamkniętą komorą spalania (kocioł Saunier Duval THEMIS CONDENS 24 kW (grupa Vaillant), Instalacja centralnego ogrzewania ❯ grzejniki stalowe, dwupłytowe z głowicami termostatycznymi, grzejniki łazienkowe - drabinkowe, Instalacja elektryczna: trójfazowa, gniazdka elektryczne, wyłączniki ? bez opraw oświetleniowych, siła doprowadzona do aneksu kuchennego/kuchni Pozostałe: domofonowa/ wideofon kolorowy, światłowodowa, telewizyjna- antena zbiorcza telewizji naziemnej na dachu budynku

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
BS Deweloper Sp. z o. o.

BS Deweloper Sp. z o. o.

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • C.H. Galeria Graffica,
  ul. płk. Lisa Kuli 19
  35-025 Rzeszów

+48 17 ...