Nowe mieszkania w Rzeszowie

Hala targowa podkarpackie - Rzeszów

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Rzeszowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Rzeszowie

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

W Rzeszowie aktualnie jest na sprzedaż 744 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 30 inwestycjach deweloperskich, z których 277 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Rzeszowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 29,00 do 143,00 m2, w tym:

  • 9 mieszkań 1-pokojowych,
  • 130 mieszkań 2-pokojowych,
  • 404 mieszkania 3-pokojowych,
  • 136 mieszkań 4-pokojowych,
  • 21 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Rzeszowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Rzeszowie wynoszą od 4 487 zł do 8 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Rzeszowie kosztuje 209 088 zł.

Ceny domów w Rzeszowie

W Rzeszowie mamy 29 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 108,00 do 164,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Rzeszowie wynoszą od 3 551 zł do 3 674 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Rzeszowie kosztuje 479 000 zł.

Aktualnie w w Rzeszowie deweloperzy przygotowali 5 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania w Rzeszowie

Wybrane promocje w Rzeszowie

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje