Nowe mieszkania i domy w woj. podkarpackim

Hala targowa podkarpackie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. podkarpackim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. podkarpackim

Województwo podkarpackie powstało w wyniku scalenia dawnego województwa rzeszowskiego oraz części krośnieńskiego, tarnobrzeskiego i tarnowskiego. Zajmuje powierzchnię 7 846 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż jest to najdalej wysunięta na południe część kraju. Na terenie województwa przeważa ją wyżyny i góry - średnia wysokość wynosi 308,5 m. n. p. m., a najwyższym punktem jest wierzchołek Tarnicy, którego wysokość wynosi 1346 m. n. p. m.

W woj. podkarpackim aktualnie jest na sprzedaż 929 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 36 inwestycjach deweloperskich, z których 289 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. podkarpackim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 143,00 m2, w tym:

  • 16 mieszkań 1-pokojowych,
  • 192 mieszkania 2-pokojowych,
  • 480 mieszkań 3-pokojowych,
  • 169 mieszkań 4-pokojowych,
  • 22 mieszkania 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. podkarpackim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. podkarpackim wynoszą od 4 150 zł do 8 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. podkarpackim kosztuje 118 800 zł.

Ceny domów w woj. podkarpackim

W woj. podkarpackim mamy 35 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 108,00 do 164,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. podkarpackim wynoszą od 3 551 zł do 3 674 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. podkarpackim kosztuje 469 000 zł.

Aktualnie w w woj. podkarpackim deweloperzy przygotowali 5 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania i domy w woj. podkarpackim

Wybrane promocje w woj. podkarpackim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w woj. podkarpackim

Domy na sprzedaż w woj. podkarpackim

Lokale użytkowe w woj. podkarpackim