Nowe mieszkania i domy w woj. podkarpackim

Hala targowa podkarpackie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w woj. podkarpackim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o woj. podkarpackim

Województwo podkarpackie powstało w wyniku scalenia dawnego województwa rzeszowskiego oraz części krośnieńskiego, tarnobrzeskiego i tarnowskiego. Zajmuje powierzchnię 7 846 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż jest to najdalej wysunięta na południe część kraju. Na terenie województwa przeważa ją wyżyny i góry - średnia wysokość wynosi 308,5 m. n. p. m., a najwyższym punktem jest wierzchołek Tarnicy, którego wysokość wynosi 1346 m. n. p. m.

W woj. podkarpackim aktualnie jest na sprzedaż 1 154 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 39 inwestycjach deweloperskich, z których 290 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w woj. podkarpackim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 143,00 m2, w tym:

  • 22 mieszkania 1-pokojowych,
  • 245 mieszkań 2-pokojowych,
  • 647 mieszkań 3-pokojowych,
  • 172 mieszkania 4-pokojowych,
  • 26 mieszkań 5-pokojowych,
  • 3 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w woj. podkarpackim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w woj. podkarpackim wynoszą od 3 593 zł do 8 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w woj. podkarpackim kosztuje 115 747 zł.

Ceny domów w woj. podkarpackim

W woj. podkarpackim mamy 25 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 108,00 do 164,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w woj. podkarpackim wynoszą od 3 551 zł do 3 674 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w woj. podkarpackim kosztuje 479 000 zł.

Aktualnie w w woj. podkarpackim deweloperzy przygotowali 6 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach.

Polecane mieszkania i domy w woj. podkarpackim

Wybrane promocje w woj. podkarpackim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w woj. podkarpackim

Domy na sprzedaż w woj. podkarpackim

Lokale użytkowe w woj. podkarpackim