Nowe domy w Opolu

Hala targowa opolskie - Opole

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Opolu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Opolu

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. 120 tys. mieszkańców mieszka tu na powierzchni ok. 100 km. kw. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, trzy duże galerie handlowe, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

W Opolu aktualnie jest na sprzedaż 360 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich, z których 152 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Opolu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 16,00 do 120,00 m2, w tym:

  • 62 mieszkania 1-pokojowych,
  • 130 mieszkań 2-pokojowych,
  • 148 mieszkań 3-pokojowych,
  • 18 mieszkań 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Opolu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Opolu wynoszą od 5 300 zł do 6 700 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Opolu kosztuje 184 384 zł.

W Opolu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje