Stoisko dewelopera Zakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k.

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Praga-Północ

Fabryka na Pradze - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Radzymińska 12

Zakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k.
  • liczba ofert 5

  • powierzchnie 39 m2 - 51 m2

  • liczba pokoi 1 - 2

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 39 - 51 m2
Liczba pokoi 1 - 2
Wysokość pomieszczeń 269 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 3
Liczba mieszkań wszystkich 186, dostępnych 5
Liczba kondygnacji naziemnych 6
Liczba kondygnacji podziemnych 2
Powierzchnie dodatkowe ogródek
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2016 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia monitoring, internet, recepcja, tv kablowa, winda
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Fabryka na Pradze

Fabryka na Pradze

FABRYKA NA PRADZE to starannie zaprojektowany zespół mieszkaniowo-usługowy łączący przedwojenną zabytkową zabudowę fabryczną z nowoczesną architekturą.

Naczelną ideą, jaka przyświecała architektom, była chęć odtworzenia tkanki miejskiej z jej pierzejowo-oficynowym charakterem. Nie bez znaczenia dla projektu pozostawał fabryczny klimat przedwojennej Pragi wraz z przeplatającą się kamieniczną zabudową mieszkalną. Częścią kompleksu jest zabytkowy budynek dawnej fabryki, gdzie przed wojną współistniały 3 manufaktury: Fabryka Farb Drukarskich „Pigment”, Fabryka makaronu „Napoli” oraz Fabryka Kondensatorów i Oporów „Inż. A. Horkiewicz”. Elewacje nowo projektowanych obiektów od ulicy Radzymińskiej będą zróżnicowanie. Zastosowanie cegły na jednej z nich będzie stanowić wyraźne nawiązanie do istniejącej zabytkowej zabudowy fabrycznej a soft-loftowy charakter dodatkowo podkreślą wykończenia korytarzy i klatek schodowych. Natomiast druga, nowoczesna w formie i w pełni przeszklona fasada drugiego budynku nawiąże do praskich kamienic mieszkalnych i zarazem odtworzy pierzejowy charakter ulicy. W tej części inwestycji znajdą się klasyczne mieszkania.

Przy ulicy Radzymińskiej 12 powstanie 112 mieszkań, a kolejnych 39 pod numerem 10. Lokale będą miały zróżnicowane powierzchnie – kawalerki od 27 mkw., mieszkania dwupokojowe od 36 mkw., trzypokojowe od 58 mkw. a czteropokojowe od 65 mkw.

Wszystkie lokale będą posiadać balkony, loggie a na parterze ogrodzone ogródki. Na ostatnich piętrach niektóre mieszkania będą mieć tarasy. Dodatkowym atutem lokali na parterze będzie ich wysokość 3,3 m, a na pozostałych kondygnacjach 2,7 m. Duże okna dobrze doświetlą pomieszczenia. Wygodę, bezpieczeństwo oraz komfort życia mieszkańców zapewnią cichobieżne windy, dwupoziomowy garaż podziemny, komórki lokatorskie, całodobowy monitoring z kontrolą dostępu oraz recepcja. Kompleks Fabryka na Pradze będzie posiadał wejście zarówno od ulicy Kawęczyńskiej jak i od Radzymińskiej, z każdej strony będzie recepcja. Wjazd do dwupoziomowego garażu podziemnego będzie od ulicy Radzymińskiej.

Drugim etapem inwestycji będzie rewitalizacja budynku dawnej fabryki przy ulicy Kawęczyńskiej 9/11/13. Powstaną nowoczesne, funkcjonalne, wysokie na ponad 4 lub nawet 5 metrów przestrzenie loftowe dające duże możliwości aranżacyjne. Unikalnym ich atutem będzie niewielka powierzchnia (od 25 do 57 mkw.) ale jednocześnie możliwość powiększenia ich metrażu poprzez wykorzystanie dużej wysokości pomieszczeń.

FABRYKA NA PRADZE to miejsce, które ze względu na jego funkcjonalność, wysoką jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych, a jednocześnie przystępną cenę, godne jest polecenia zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi.

Inwestycja Fabryka na Pradze składa się z 3 budynków w których łącznie znajduje się 186 lokali mieszkalnych o powierzchni od 39 do 51 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Fabryka na Pradze są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Zakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Fabryka na Pradze pozostało w sprzedaży 5 mieszkań o powierzchni od 39 do 51 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra. W odległości 50 metrów od inwestycji Fabryka na Pradze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Korsaka. W najbliższej okolicy inwestycji Fabryka na Pradze znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 69 dla Dorosłych im. płk Zygmunta Ignacego Rylskiego Hańczy w odległości 100 m, Przedszkole nr 186 w odległości 150 m, Przedszkole Nr 12 w odległości 200 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Zioło Marcin, lek. med. Gabinet ginekologiczny, w odległości 250 m Gabinet biorezonansu - terapia uzależnień, alkohol, nikotyna, w odległości 250 m Terapia antynikotynowa No-problem. W okolicy znajdują się sklepy: Paskudni Cafe w odległości 50 m, Strzałkowski Kazimierz. Pracownia cukiernicza w odległości 150 m, Sklep Zoo KARA Robert Dróżny w odległości 150 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Paint Balls Panz w odległości 100 m, Boisko Piłkarskie w odległości 200 m, Park Crossfit w odległości 350 m.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Fabryka na Pradze jest dostępnych 5 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
B2 1 42,86 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
B10 1 38,76 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
B1 1 38,74 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
B36 1 44,07 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
A39 2 51,45 m2 2 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Zakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k.

Zakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Ząbkowska 41 lokal 102 (1 piętro)
    03-736 Warszawa

+48 509...