Stoisko dewelopera Testowy Deweloper

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Testowy Deweloper
Testowa Inwestycja

Testowy Deweloper

Posiadamy 10 ofert
w 2 inwestycjach

Ceny od 10 037 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Dolcan Plus S.A to jeden z liderów na rynku nieruchomości w Polsce. Na rynku polskim działa nieprzerwanie od 23 lat i zatrudnia około 200 pracowników. Spółka zajmuje się realizacją inwestycji mieszkaniowych głównie na terenie Warszawy i w jej obrębie, ale też w innych miastach Polski: Lublinie, Szczecinie, Bydgoszczy, Częstochowie i Kozienicach.

Firma realizuje wysokiej jakości mieszkania, dopasowane do szerokiej rzeszy klientów oraz stale poszerza swoje obszary działania i poza budownictwem mieszkaniowym realizuje także nieruchomości z sektora retail np. galerie handlowe.

Dodatkowo, Dolcan wprowadził na warszawski rynek tzw. mieszkania bezczynszowe, nie posiadające części wspólnych, dzięki czemu przyszli mieszkańcy takich mieszkań nie ponoszą kosztów związanych z czynszem, w którym mieszą się opłaty na fundusz remontowy czy koszty administracyjne.

Ponadto deweloper od ponad 20 lat nieprzerwanie sponsoruje klub sportowy Ząbki oraz pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki. Dodatkowo włącza się też aktywnie w działalność społeczną: zaangażowała się w pomoc szpitalowi w Wołominie, domom dziecka, a także dofinansowała remont Szpitala Dziecięcego na ul. Niekłańskiej w Warszawie.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Testowy Deweloper

Testowy Deweloper