Stoisko dewelopera SMP Invest Sp. z o.o. Sp. k.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

SMP Invest Sp. z o.o. Sp. k.
Białostocka 59

SMP Invest Sp. z o.o. Sp. k.

Posiadamy 10 ofert
w 1 inwestycji

Ceny od 8 400 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

SMP Invest to stabilna grupa deweloperska specjalizująca się w realizacji inwestycji mieszkaniowych na terenie Warszawy. Nasz zespół składa się z ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i deweloperskiej, którzy mają za sobą kilkanaście ukończonych inwestycji wielorodzinnych w poprzedniej 20-letniej działalności. Nasza firma jest również generalnym wykonawcą robót naszych inwestycji, dzięki czemu możemy lepiej nadzorować proces budowlany.

Przy projektowaniu budynku staramy się aby budowane przez nas mieszkania były wygodne i funkcjonalne. Stawiamy przede wszystkim na budowę małych i średnich mieszkań. Do budowy używamy najlepszych materiałów renomowanych producentów.

Starannie dobieramy lokalizację swoich inwestycji. Zawsze bierzemy pod uwagę takie aspekty jak dobra komunikacja, bliskość i sprawny dojazd do centrum. W naszych lokalizacjach ważna jest również bliskość szkół, przedszkoli i żłobków, zdając sobie sprawę, jakie to jest ważne dla młodych rodziców.

Jesteśmy elastyczni, otwarci, pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu kredytu, przeprowadzając ich przez cały proces zakupu. Pomagamy również w uzyskaniu dopłat programu Mieszkanie dla Młodych.
Współpracujemy z rzetelnymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą naszym klientom wybrać najkorzystniejszą opcję kredytu.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
SMP Invest Sp. z o.o. Sp. k.

SMP Invest Sp. z o.o. Sp. k.

Strona internetowa dewelopera