Stoisko dewelopera Sławbud

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Sławbud
Osiedle Park Chopina

Sławbud

Posiadamy 45 ofert
w 1 inwestycji

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Sławbud istnieje na rynku polskim od 1994 roku. Spółka specjalizuje się w w budowie osiedli i budynków jedno- i wielo-rodzinnych. Większość ze swoich projektów realizuje na terenie podwarszawskich Łomianek. Firma swoją doskonałą opinię i ugruntowaną pozycje na rynku zawdzięcza swojej rzetelności, terminowości oraz wysokiemu standardowi prac.

Inwestycje realizowane przez Sławbud powstają poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii i rozwiązań, dzięki czemu przyszli Klienci mogą zamieszkać w funkcjonalnych, nowoczesnych i niedrogich w eksploatacji obiektach. Powstawanie wysokiej klasy budynków umożliwia wysoko wykwalifikowana kadra pracowników Spółki oraz profesjonalny sprzęt.

Głównym celem Firmy jest budowa nowoczesnych, energooszczędnych i zdrowych domów, o niskim zapotrzebowaniu na energię cieplną i o niskich kosztach ponoszonych podczas użytkowania.

Dodatkowo, rozwój oraz doświadczenie Firmy, a przede wszystkim potrzeby Klientów wpłynęły na podjęcie decyzji o poszerzeniu działalności Sławbud. Obecnie Spółka oferuje kompleksowe usługi związane z wykończeniem oraz aranżacją wnętrz.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.