Stoisko dewelopera SJM Apartments Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Harmonium II - domy na sprzedaż

Konstancin-Jeziorna, ul. Wczasowa

SJM Apartments Sp. z o.o.
  • liczba ofert 8

  • powierzchnie 169 m2

  • liczba pokoi 5

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie domów 169 m2
Liczba pokoi 5
Wysokość pomieszczeń 270 - 300 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski podwyższony
Liczba domów wszystkich None, dostępnych 8
Liczba kondygnacji naziemnych 3
Poddasze posiada
Garaże posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2018 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia informacja u dewelopera
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Harmonium II

Osiedle Harmonium zlokalizowane jest w Konstancinie Jeziornie przy ul. Warszawskiej 167, blisko szkoły amerykańskiej. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się Ogród Botaniczny i Park Powsiński, a w odległym zaledwie 3,5 km. Parku Zdrojowym korzystać można z leczniczych właściwości Tężni Solankowej. Dogodny dojazd do osiedla z Warszawy odbywa dwupasmową drogą łączącą Wilanów z Konstancinem. Z bocznej osiedlowej uliczki wyjeżdżamy na rondo, znajdujące się przed wjazdem do Konstancina, dlatego nie ma obawy o utknięcie w korku rano przy wyjeździe, ani popołudniu przy powrocie z pracy. Blisko osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, z którego można dojechać bezpośrednio do stacji Metra.

Harmonium to domy w zabudowie bliźniaczej, otoczone terenem zielonym. Nasze osiedle posiada dostęp do ul. Wczasowej, którą bezpośrednio można dostać się do Parku Kultury w Powsinie i Lasu kabackiego – idealne rozwiązanie dla osób lubiących spacery, bądź wycieczki rowerowe.Osiedle jest w pełni zamknięte i chronione.
Wnętrza naszych domów zostały zaprojektowane w sposób praktyczny i funkcjonalny. Na parterze, dzięki połączeniu kuchni z salonem, uzyskano bardzo ładną i przestronną część dzienną o pow. ok. 50 m2 (istnieje również możliwość wydzielenia zamkniętej, widnej kuchni). Taki układ pozwala na dowolną aranżację przestrzeni i stwarza możliwość zastosowania wielu rozwiązań przy urządzaniu wnętrza.
Na I piętrze zaprojektowano trzy pokoje w tym sypialnię główną z własną łazienką i garderobą oraz drugą łazienkę. Domy posiadają również przestronne, wysokie i widne poddasze, na którym można urządzić dodatkową przestrzeń mieszkalną (np. 2 pokoje z łazienką), co stwarza możliwość uzyskania nawet 5 sypialni.

W naszych domach zostały zastosowane rozwiązania energooszczędne – wentylacja mechaniczna z rekuperacją, okna trójszybowe, docieplenie styropianem gr. 20 cm - które pozwalają na oszczędność w kosztach ogrzewania rzędu 30%- 40%. Ogromną zaletą takiego rozwiązanie jest również fakt, że świeże powietrze, które dostaje się do domu jest odfiltrowane z zanieczyszczeń, alergenów, bądź smogu, a dom jest przewietrzany bez otwierania okien.

Domy wyposażone będą w instalację odkurzania centralnego wraz z odkurzaczem, gniazdami i szufelką automatyczną- odkurzacz Firmy BEAM, grupa Electrolux, model ALLIANCE, wszelkie informacje o tym systemie można znaleźć na stronie: http://www.beam.com.pl/o-systemie

W ramach V etapu w sprzedaży znajduje się 20 domów. Wszystkie poprzednie etapy zostały wyprzedane w całości i są już zamieszkałe.
Budowa trwa, a zakończenie planujemy na I kwartał 2019 r.

Inwestycja Harmonium II składa się z None domu o powierzchni 169 metrów kwadratowych. Nowe domy znajdujące się w inwestycji Harmonium II są już oddane do użytkowania. Domy posiadają garaże. Dla przyszłych mieszkańców deweloper SJM Apartments Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Aktualnie w inwestycji Harmonium II pozostało w sprzedaży 8 nowych domów jednorodzinnych o powierzchni 169 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km. W odległości 350 metrów od inwestycji Harmonium II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Os.Konstancja. W najbliższej okolicy inwestycji Harmonium II znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole i Żłobek Krasnalek w Konstancinie Jeziornej w odległości 400 m, Przedszkole Krasnalek w odległości 400 m, American School of Warsaw w odległości 750 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m APTEKA DR ZDROWIE, w odległości 700 m Hilt Consulting, w odległości 1 300 m Apteka Warszawska Wojciech Lisowski. W okolicy znajdują się sklepy: Jazz Cafe w odległości 350 m, Biedronka w odległości 400 m, STREFA SNU-Materace,Łóżka,Kanapy,Sofy,Meble w odległości 850 m.

Nowoczesne rozumienie wygody: w pięć minut samochodem w Wilanowie, kilka przystanków autobusem do metra lub niebawem na autostradzie A2. Prestiżowa lokalizacja nie powinna utrudniać dostępu do kultury, rozrywki i sportu. W osiedlu Harmonium doświadczasz bliskości zarówno natury – tuż za oknem, jak i wielkiego miasta – zaraz obok.

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Harmonium II jest dostępnych 8 ofert

Określ jakiego domu poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
C3 5 169,07 m2 - zapytaj o cenęZobacz
C2 5 169,07 m2 - zapytaj o cenęZobacz
A2 5 169,07 m2 - zapytaj o cenęZobacz
E2 5 169,07 m2 - zapytaj o cenęZobacz
B2 5 169,07 m2 - zapytaj o cenęZobacz
B3 5 169,07 m2 - zapytaj o cenęZobacz
E3 5 169,07 m2 - zapytaj o cenęZobacz
A3 5 169,07 m2 - zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
SJM Apartments Sp. z o.o.

SJM Apartments Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Warszawska 167, Konstancin–Jeziorna

+48 786...