Stoisko dewelopera RSM Praga

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

RSM Praga
Kamińskiego 1

RSM Praga

Posiadamy 76 ofert
w 5 inwestycjach

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Promocje dewelopera

Informacje o deweloperze

RSM Praga powstała w 1970 roku. Należy do najaktywniejszych i największych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce. Zrzesza około 17 000 osób oraz zarządza 215 budynkami mieszkalnymi i 11 użytkowymi, które zlokalizowane są na warszawskiej Pradze Północ, Targówku i Białołęce, a także w podwarszawskiej miejscowości Marki. W ramach swojej działalności wznosi obiekty mieszkalne, handlowe, biurowe oraz towarzyszącą im infrastrukturę.

Realizowane przez Spółdzielnie osiedla cechują się nowoczesną architekturą, która w ciekawy sposób zostaje wkomponowana w okoliczną zabudowę. W czasie realizacji każdego z nich RSM Praga dba, zarówno o funkcjonalność budynków jak i przestrzeń zieloną wokół. Na osiedlach realizowanych przez Spółdzielnie powstają także place zabaw, boiska, miejsca do rekreacji i wypoczynku oraz rozwiązania przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Każdy zmotoryzowany ma również zapewnione miejsce postojowe naziemne, bądź w garażu podziemnym.

Każda z nowych inwestycji realizowana jest po wcześniejszym przeprowadzeniu konkursu na projekt. Wybierany jest ten który gwarantuje nowoczesne rozwiązania architektoniczne oraz spełnia normy unijne. Ponadto Spółdzielnia ponosi pełną odpowiedzialność za terminowość oraz jakość budowanych mieszkań.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.