Stoisko dewelopera Ricand House Sp. z o.o. Sp. k.

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Gocław

Kameralna - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Łukiska 5b

Ricand House Sp. z o.o. Sp. k.
  • liczba ofert 2

  • powierzchnie 46 m2 - 48 m2

  • liczba pokoi 2

  • termin oddania 2 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 430 000 zł
Powierzchnie mieszkań 46 - 48 m2
Liczba pokoi 2
Wysokość pomieszczeń 263 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 15, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych 3
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2018 roku
Termin oddania 2 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia teren ogrodzony, internet, tv kablowa, winda
Przyroda park
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Kameralna

Inwestycja Kameralna zaprojektowana została z myślą o młodych, aktywnych zawodowo osobach oraz rodzinach z dziećmi, poszukujących wygodnego miejsca do życia. W bardzo bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne tereny zielone, place zabaw, szkoły, przedszkola, sklepy i centra handlowo-rozrywkowe. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest doskonała komunikacja, umożliwiająca szybki i dogodny dojazd do centrum.

Inwestycja Kameralna charakteryzuje się prostą, nowoczesną architekturą. Wszystkie mieszkania wykonane zostaną w tzw. standardzie deweloperskim. Na kondygnacji podziemnej budynku znajdzie się parking na 16 samochodów. Uzupełnieniem całości będą szklane balustrady, które dodadzą lekkości i nowoczesności.

Termin realizacji II kwartał 2019

Inwestycja Kameralna składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 15 lokali mieszkalnych o powierzchni od 46 do 48 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Kameralna są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ricand House Sp. z o.o. Sp. k. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kameralna pozostały w sprzedaży 2 mieszkania o powierzchni od 46 do 48 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 100 metrów od inwestycji Kameralna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Zamieniecka. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralna znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "PINOKIO" w odległości 250 m, PROMITIS w odległości 350 m, Przedszkole nr 397 "Ziarenko" w odległości 450 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Stomatolog Adam Bolc, w odległości 100 m Apotex Polska Sp. z o.o., w odległości 150 m ORLIŃSCY Salony Optyczne - Tesco Warszawa Gocław. W okolicy znajdują się sklepy: Winestory. Winiarnia w odległości 100 m, mBank S.A. III Oddział korporacyjny Warszawa w odległości 100 m, MEBLE-Black Red White w odległości 100 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Veturilo Stacja nr 9692 w odległości 300 m, Park Znicza w odległości 350 m, Gass W. Fitness Club w odległości 700 m.

Kameralna to inwestycja zlokalizowana przy ul. Łukiskiej 5b, na terenie dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Pradze Południe (Gocławiu). To miejsce idealne dla każdego, kto pragnie połączyć wielkomiejski styl życia z przyjaznym, ustronnym otoczeniem. Otaczające tereny zielone, bliskość rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz sąsiedztwo dużych centrów handlowo - rozrywkowych to tylko nieliczne atuty lokalizacji.
Na mieszkańców czeka bogata w atrakcje i infrastrukturę usługowo-edukacyjną okolica.
W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdziemy przedszkola, szkoły podstawowe, liceum, biblioteki, domy kultury oraz kino. W bardzo bliskim sąsiedztwie znajduje się Galeria Handlowa Tesco, a nieco dalej Centrum Handlowe Promenada oraz Leroy Merlin. Ponadto o krok od Kameralnej powstała nowa placówka medyczna Medicover.
Okolica jest bogata w liczne tereny zielone, place zabaw i ścieżki rowerowe. Na uwagę zasługują pobliski Park Znicza, idealny do spacerów z dziećmi, jak również Park nad Balatonem - doskonałe miejsce do uprawiania sportów, spacerów, zabaw z dziećmi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jest boisko do siatkówki, siłownia plenerowa, plac zabaw dla dzieci oraz kawiarnia z tarasem widokowym.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Kameralna są dostępne 2 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
M-5 2 47,93 m2 1 430 000 złZobacz
M-8 2 46,41 m2 1 430 000 złZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Ricand House Sp. z o.o. Sp. k.

Ricand House Sp. z o.o. Sp. k.

Strona internetowa inwestycji
  • Ricand House
  • ul. Fieldorfa 14, 03-984 Warszawa

+48 22 ...

+48 502...