Stoisko dewelopera Real Invest Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Real Invest Sp. z o.o.
CityZen Residence

Real Invest Sp. z o.o.

Posiadamy 13 ofert
w 1 inwestycji

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Real Invest Sp. z o.o. to firma oferująca w pełni profesjonalne usługi z zakresu realizacji projektu deweloperskiego. Stanowi ją zespół pracowników posiadających kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu realizacji inwestycji.

Firma specjalizuje się się we wznoszeniu kameralnych, funkcjonalnych budynków mieszkalnych, kładąc duży nacisk na wygodę, komfort oraz niepowtarzalność inwestycji. Każda lokalizacja jest starannie wybierana, w celu znalezienia atrakcyjnych działek, dobrze skomunikowanych z centrum miasta.

Real Invest Sp. z o.o. buduje przy użyciu uznanych technologii i wysokiej jakości materiałów. Współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi wykonawcami i dostawcami. Spółka, na swój obszar działania, wybrała mającą duży potencjał zieloną, znajdują się na prawym brzegu Wisły część Warszawy.

W każdym z obiektów wniesionych przez Firmę znajdują się mieszkania zapewniające zdrowe i szczęśliwe życie oraz dające gwarancję długoterminowej inwestycji. Priorytetem Real Invest jest komfort, prestiż oraz bezpieczeństwo Klientów. W związku z tą myślą realizowany jest każdy z projektów.

Każdy Klient Real Invest Sp. z o.o. traktowany jest indywidualnie. Kameralne inwestycje wznoszone przez Spółkę umożliwiają poznanie każdego Klienta oraz zrozumienie jego potrzeb i zapewnienie mu opieki na każdym etapie realizacji inwestycji.

Dzięki starannym przygotowaniom i systematycznym badaniom rynku Firma realizuje obiekty w zgodzie z oczekiwaniami i potrzebami każdej ze stron. Zapewnia to również uznanie Spółki przez innych profesjonalistów, którzy związani są z rynkiem nieruchomości.

Real Invest Sp. z o.o. jest przekonane, że wybierając ich ofertę Klient dokonuje najtrafniejszego wyboru - zakupuje niedrogie mieszkanie, d solidnego dewelopera, wykonane fachowo i rzetelnie.

Celem Spółki jest budowa obiektów, które staną się dla nabywców wymarzonym domem, z najlepszymi warunkami do życia we współczesnym świecie.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Real Invest Sp. z o.o.

Real Invest Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera