Stoisko dewelopera Powiśle BJK sp. z o.o. Sp. K.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Powiśle BJK sp. z o.o. Sp. K.
Apartamenty Dobra 32

Powiśle BJK sp. z o.o. Sp. K.

Posiadamy 8 ofert
w 1 inwestycji

Ceny od 20 000 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Powiśle BJK jest spółka celową założoną do realizacji inwestycji na Warszawskim Powiślu. Należy ona do grupy BJK - spółki rodzinnej, która obecna jest na rynku nieruchomości od blisko 20 lat. Spółki z grupy BJK inwestują w Warszawie i na Śląsku głównie w nieruchomości komercyjne: lokale użytkowe przy głównych ulicach, w który mieszczą się oddziały banków, sklepów sieciowych i znane restauracje. Obecnie grupa BJK jest właścicielem kilkunastu nieruchomości i gruntów w Warszawie oraz Gliwicach. Flagowym projektem spółki jest rewitalizacja XIX w. kamienicy i przebudowa jej na wysokiej klasy biurowiec. Budynek, o powierzchni użytkowej prawie 4tys. m2 pozostaje w zasobach grupy od ponad 10 lat, a swoje biura i oddziały mają tam międzynarodowe koncerny.

Spółki z grupy BJK realizują inwestycje ze środków własnych co zapewnia stabilność bez względu na koniunkturę i kondycję sektora finansowego.

Spółka realizuje nie więcej niż 1 inwestycje na raz dzięki czemu zarząd może poświęcić całą uwagę danemu projektowi i zadbać o najdrobniejsze detale. Każdy z realizowanych dotychczas projektów, bez względu na skalę, jest unikatowy i doceniany nie tylko przez najemców czy nowych właścicieli, ale też przez prasę branżową i wydawnictwa architektoniczne.
Firma jest właścicielem gruntów w centrum Warszawy oraz w okolicy, gdzie planuje kolejne inwestycje biurowe oraz mieszkaniowe.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Powiśle BJK sp. z o.o. Sp. K.

Powiśle BJK sp. z o.o. Sp. K.

Strona internetowa dewelopera