Stoisko dewelopera Port Praski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Praga-Północ

Apartamenty Latarnia/Port - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Okrzei

Port Praski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A
 • liczba ofert 10

 • powierzchnie 37 m2 - 69 m2

 • liczba pokoi 1 - 3

 • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 37 - 69 m2
Liczba pokoi 1 - 3
Wysokość pomieszczeń 270 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 94, dostępnych 10
Liczba kondygnacji naziemnych 8
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada, w ofercie dostępne komórki lokatorskie i boksy rowerowe
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2014 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, klimatyzacja, recepcja, tv kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda park, rzeka
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Latarnia/Port

PORT PRASKI
• Teren prawie 38 ha położony niedaleko Starego Miasta, między Wybrzeżem Szczecińskim, – ulicami Jagiellońską, Zamoyskiego, Okrzei – a Stadionem Narodowym, od strony ul. Sokolej .
• Koncepcja stworzenia nowego miasta, składającego się z czterech uzupełniających się wzajemnie części/funkcji:
- STARA PRAGA
- DOKI
- CITY
- PARK MEDIÓW
• Stworzona zostanie wyjątkowa przestrzeń śródmiejska, nadwiślańskie bulwary i mariny, pływające restauracje oraz kawiarnie, skwery, pasaże, otwarta przestrzeń publiczna; na południowym pirsie – ogólnodostępny park krajobrazowy objęty programem Natura 2000
• Realizacja całego projektu przewidywana jest na okres ok. 10 lat; w chwili obecnej w realizacji są projekty z części STARA PRAGA (wraz z istniejącym już budynkiem przy ul. Krowiej 6) – ta część ma być ukończona w przeciągu ok. 3-4 lat.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na stronę: www.portpraski.pl.

LATARNIA/PORT

Inwestycja mieszkaniowa Apartamenty Latarnia/Port znajdująca się na Pradze-Północ przy ul. Okrzei w odległości dwóch kilometrów od ścisłego centrum miasta jest realizowana przez Port Praski.
Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym zakończeniem w czwartym kwartale 2016 roku.
Cały projekt składa się z 94 nowych mieszkań.
Aktualnie w inwestycji Apartamenty Latarnia/Port pozostały na sprzedaż mieszkania o powierzchni od 37 m2 do 68,86 m2 (a także większe przy połączeniu mieszkań).
Dla przyszłych mieszkańców przewidziane są miejsca postojowe w garażu na poziomie -1 oraz 0.

Kompleks budynków mieszkalnych Latarni i Portu – wraz z plateau w postaci zielonego ogrodu z drzewami – będzie stanowił strefę prywatną dla mieszkańców. Znajdą się tam między innymi drewniane tarasy, ławki i oświetlenie ogrodowe. Całość uzupełni starannie dobrana zieleń z trawnikami i wysokimi, ozdobnymi trawami. Budynki Latarnia i Port zachwycą niepowtarzalnymi widokami na Wisłę i lewobrzeżną Warszawę, które nigdy nie zostaną przysłonięte przez inne budynki.

Z apartamentów Port położonych na obrzeżach Starej Pragi będą rozciągać się wspaniałe widoki na prawy i lewy brzeg Wisły, Stadion Narodowy, Park Mediów, Most Świętokrzyski czy też panoramę Śródmieścia. Z jednej strony budynek położony jest wzdłuż ulicy Okrzei, a z drugiej, wraz z ogrodem, graniczy z placem Pomnika Kościuszkowców.
Duch Starej Pragi, bliskość Wisły i panoramiczne widoki na Warszawę to kwintesencja tej inwestycji. Szlachetne materiały, takie jak piaskowiec na elewacji, stalowe detale, szklane tafle balkonów czy drewniana stolarka stworzą architekturę na najwyższym poziomie. Na parterze od ulicy Okrzei znajdą się lokale usługowe. Tutaj tworzy się nowe centrum Warszawy.

- W budynku Port znajdują się 74 apartamenty.
- Mieszkania 1-,2-,3-pokojowe, w zakresie powierzchni od 37,10 m2 do 68,86 m2 (a także większe przy połączeniu mieszkań)
- Termin realizacji – koniec 2016 r.
- Forma własności – własność hipoteczna
- Miejsca postojowe w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym
- Komórki lokatorskie i boksy rowerowe (znajdują się w hali garażowej)

Budynek Latarnia zachwyci dynamiczną architekturą oraz niepowtarzalnymi widokami na Starówkę, Most Świętokrzyski czy też Stadion Narodowy.

Ten budynek połączy współczesne formy oraz tradycyjne materiały, tworząc nastrój europejskich apartamentów najwyższej klasy. Mieszkania na ostatnim piętrze będą posiadały antresole i salony o wysokości dwóch kondygnacji. Wszystkie zaprojektowano tak, aby zapewnić dużą elastyczność w aranżacji wnętrz oraz umożliwić łączenie pojedynczych mieszkań w obszerne apartamenty.

Latarnia to wyjątkowo ekskluzywna propozycja na deweloperskiej mapie Warszawy.

- W budynku Latarnia znajduje się tylko 20 apartamentów
- Mieszkania 2-pokojowe, w zakresie powierzchni od 49,52 m2 do 58,64 m2 (a także większe przy połączeniu mieszkań)
- Termin realizacji – koniec 2016 r
- Forma własności – własność hipoteczna
- Miejsca postojowe w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym
- Komórki lokatorskie i boksy rowerowe (w hali garażowej)

Dla Klientów, którzy kupią apartament w Porcie Praskim Plus Bank przygotował wyjątkową ofertą kredytową. Szczegóły oferty na stronie: http://plusbank.pl/wyjatkowy-kredyt-hipoteczny

Inwestycja Apartamenty Latarnia/Port składa się z 1 budynku w którym łącznie znajdują się 94 lokale mieszkalne o powierzchni od 37 do 69 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Apartamenty Latarnia/Port są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Port Praski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Latarnia/Port pozostało w sprzedaży 10 mieszkań o powierzchni od 37 do 69 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra. W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Latarnia/Port znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Sierakowskiego. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Latarnia/Port znajduje się 56 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Tańca Oye! w odległości 150 m, Ogólnopolska Szkoła Barmanów w odległości 150 m, HorArt HoReCa Academy Poland w odległości 150 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Bączkowski M., lek. med. ginekolog, w odległości 200 m Złoty Masaż, w odległości 300 m Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. W okolicy znajdują się sklepy: Sklep spożywczy w odległości 150 m, Restauracja u Policjantow w odległości 200 m, Filia Urzędu Pocztowego Nr 4 w odległości 250 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Park Praski im. Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego w odległości 600 m, Skwer Radiowej Rodziny Matysiaków w odległości 650 m, Fitness Club S4 - Warszawa Praga w odległości 750 m.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Czytaj więcej
Film o inwestycji Apartamenty Latarnia/Port

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Latarnia/Port jest dostępnych 10 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
P67 3 66,93 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
P59 1 37,29 m2 7 zapytaj o cenęZobacz
P62 3 66,83 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
P93 1 38,03 m2 7 zapytaj o cenęZobacz
P56 1 37,29 m2 6 zapytaj o cenęZobacz
P42 3 68,77 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
P88 1 38,03 m2 6 zapytaj o cenęZobacz
P26 3 68,73 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
P72 3 66,93 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
P23 3 68,64 m2 1 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Port Praski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A

Port Praski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro Sprzedaży PORT PRASKI
 • ul. Krowia 6
  03-711 Warszawa

+48 22 ...

 • Biuro Sprzedaży PORT PRASKI
 • ul. Krowia 6
  03-711 Warszawa

+48 22 ...