Stoisko dewelopera Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Mokotów

Avore - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Cieszyńska

Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.
  • liczba ofert 12

  • powierzchnie 42 m2 - 108 m2

  • termin oddania 2 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) Zapytaj o cenę
Powierzchnie lokali użytkowych 42 - 108 m2
Wysokość pomieszczeń 260 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 2
Liczba lokali użytkowych wszystkich 2, dostępnych 12
Liczba kondygnacji naziemnych 7
Liczba kondygnacji podziemnych 2
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne (107 miejsc)
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2017 roku
Termin oddania 2 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu, odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia internet, tv kablowa, winda
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Avore

Inwestycja AVORE zlokalizowana jest na Mokotowie, jednej z najstarszych dzielnic Warszawy, cieszącej się ogromnym uznaniem wśród mieszkańców stolicy. Jej niepowtarzalny charakter tworzy historyczna, przedwojenna architektura, połączona z nowoczesną zabudową. Dzielnica ma bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę miejską. Wygodę na co dzień zapewnia bliskość ośrodków edukacyjnych (szkoły, przedszkola, żłobki), uczelni wyższych (m. in. Szkoła Główna Handlowa) oraz punktów handlowo-usługowych (m.in. Galeria Mokotów). Do zachowania równowagi w dynamicznym mieście niezbędna jest bliskość miejsc rekreacyjnych. Aż 1/5 powierzchni Mokotowa zajmują tereny zielone, do których zaliczają sią m.in. Pola Mokotowskie, Park Morskie Oko oraz Królikarnia.

Ulica Bukowińska, przy której mieści się inwestycja, jest doskonale skomunikowana zarówno ze ścisłym centrum miasta, jak i z sąsiednimi dzielnicami. Dzięki rozwiniętej siatce połączeń, mieszkańcy AVORE z łatwością zrealizują nawet najbardziej wymagający plan aktywnego dnia.

Projekt AVORE łączy wysoki standard budownictwa z funkcjonalnością oraz atrakcyjną architekturą. W kameralnym, 6-piętrowym budynku znajduje się 78 wyjątkowych mieszkań o metrażach od 34 do 88 m2. Wśród nich są kawalerki oraz lokale 2- i 3-pokojowe. W zależności od preferencji, można wybrać mieszkanie z balkonem, tarasem lub loggia. Dzięki przemyślanym układom oraz dużej powierzchni okien, pomieszczenia są dobrze doświetlone. Dbając o komfort mieszkańców, w podziemiach inwestycji został przewidziany 2-kondygnacyjny garaż z 80 miejscami postojowymi. Na poziomie parteru znajdują się 2 lokale usługowe.

Inwestycje AVORE wyróżnia jej kameralny charakter - budynek znajduje się w lekkim oddaleniu od ulicy. Równocześnie, lokalizacja w centralnym miejscu dzielnicy pozwoli na co dzień korzystać z uroków Mokotowa, dającego szeroki wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu. AVORE oferuje mieszkania o podwyższonym standardzie, odpowiadające na potrzeby wymagających lokatorów. O niepowtarzalności inwestycji stanowią również atrakcyjnie wykończone części wspólne budynku. Projekt został tak przemyślany, aby mieszkańcy poczuli się wyjątkowo, a w swoich mieszkaniach mogli się zrelaksować i naładować pozytywną energią na każdy kolejny dzień.

Inwestycja Avore składa się z 2 budynków, w których łącznie znajdują się 2 lokale użytkowe o powierzchni od 42 m2 do 108 m2. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Avore są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Deweloper Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Avore pozostało w sprzedaży 12 lokali o powierzchni od 42 m2 do 108 m2.

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza. W odległości 300 metrów od inwestycji Avore znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wilanowska. W najbliższej okolicy inwestycji Avore znajduje się 55 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 33 w odległości 150 m, Uczelnia Łazarskiego W Warszawie w odległości 300 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 6 Sióstr Niepokalanek w odległości 350 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Medoran plus, Stomatologia, Protetyka 3D, Chirurgia, Implanty, Ortodoncja, w odległości 150 m Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna, w odległości 200 m Ingroup. Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji. W okolicy znajdują się sklepy: Multibank w odległości 50 m, BZWBK w odległości 100 m, Domino's Pizza - Mokotów w odległości 100 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Przechyły. Klub żeglarski w odległości 50 m, Arces. Zielińska K. w odległości 50 m, Klub rekreacyjno-sportowy "Pod Orłem" w odległości 150 m.

Inwestycja AVORE zlokalizowana jest na Mokotowie, jednej z najstarszych dzielnic Warszawy, cieszącej się ogromnym uznaniem wśród mieszkańców stolicy. Jej niepowtarzalny charakter tworzy historyczna, przedwojenna architektura, połączona z nowoczesną zabudową. Dzielnica ma bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę miejską. Wygodę na co dzień zapewnia bliskość ośrodków edukacyjnych (szkoły, przedszkola, żłobki), uczelni wyższych (m. in. Szkoła Główna Handlowa) oraz punktów handlowo-usługowych (m.in. Galeria Mokotów). Do zachowania równowagi w dynamicznym mieście niezbędna jest bliskość miejsc rekreacyjnych. Aż 1/5 powierzchni Mokotowa zajmują tereny zielone, do których zaliczają się m.in. Pola Mokotowskie, Park Morskie Oko oraz Królikarnia.

Ulica Cieszyńska, przy której mieści się inwestycja, jest doskonale skomunikowana zarówno ze ścisłym centrum miasta, jak i z sąsiednimi dzielnicami. Dzięki rozwiniętej siatce połączeń, mieszkańcy AVORE z łatwością zrealizują nawet najbardziej wymagający plan aktywnego dnia.

Dokładny adres inwestycji:
I faza (budynek B1) – ul. Cieszyńska 9
II faza (budynek B2) – ul. Cieszyńska 7a

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Avore jest dostępnych 12 ofert

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
B.6U 1 51,22 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
B.9U 1 41,91 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
B.10U 1 51,22 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
B.4U 1 51,22 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
B.11U 1 41,91 m2 5 zapytaj o cenęZobacz
B.12U 1 51,22 m2 5 zapytaj o cenęZobacz
B.8U 1 51,22 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
B.3U 1 41,91 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
B.5U 1 41,91 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
B.7U 1 41,91 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
B.2U 1 107,58 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
A.4 1 51,58 m2 - zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Cieszyńska 9/47
    02-716 Warszawa

+48 728...