Stoisko dewelopera MMM Górbiel Nieruchomości s.c.

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Choszczówka

Nowe Domy Choszczówka - domy na sprzedaż

Warszawa, Białołęka, Choszczówka, ul. Mehoffera

MMM Górbiel Nieruchomości s.c.
  • liczba ofert 3

  • powierzchnie 112 m2 - 131 m2

  • liczba pokoi 5

  • termin oddania 4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie domów 112 - 131 m2
Liczba pokoi 5
Wysokość pomieszczeń 265 - 290 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski

Nasze domy mają powierzchnię od 111 do 131 m2 i dwie pełne kondygnacje. Na parterze zaprojektowano przestronną strefę dzienną o wysokości prawie 3m: salon (z wyjściem na taras i do ogrodu), gabinet (opcjonalnie), jadalnię, widną kuchnię, hol, WC i przedsionek. Na piętrze – trzy pokoje, dwie łazienki i przedpokój. Przy głównej sypialni zaprojektowano łazienkę i garderobę oraz wyjście na duży balkon. Z piętra jest dostęp do niewielkiego strychu, pełniącego rolę miejsca do przechowywania.

Liczba domów wszystkich 6, dostępnych 3
Liczba kondygnacji naziemnych 2
Poddasze posiada
Garaże posiada , przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2018 roku
Termin oddania 4 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda park, las
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Nowe Domy Choszczówka

NOWE DOMY CHOSZCZÓWKA to projekt obejmujący realizację trzech dwu lokalowych budynków jednorodzinnych (6 jednostek oznaczonych jako domy A-F). Domy zlokalizowane są w atrakcyjnej części Białołęki – Choszczówce, miejscu, które łączy walory mieszkania blisko przyrody z łatwym dostępem do infrastruktury i komunikacji.
Domy A, B, C, D wybudowane zostaną na działce o powierzchni 1495 m2 z wjazdem od ulicy Mehoffera, domy E i F – na działce o powierzchni 729 m2 z dostępem od strony ulicy Raciborskiej.
Zamysłem inwestorów było stworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych domów o zrównoważonej architekturze podkreślonej szlachetnymi materiałami wykończeniowymi (płytki elewacyjne, drewno, stal szlachetna i szkło). Staraliśmy się, aby nasze domy wpisywały w sposób harmonijny w otaczającą je przestrzeń i istniejący na działce starodrzew, z pięknymi brzozami, klonami i dębami. Zachowane zostały proporcje między wielkością zabudowy i powierzchnią ogrodów, z których korzystać będą mieszkańcy. Niewątpliwym atutem naszej inwestycji jest dostęp do miejskich sieci: wodno-kanalizacyjnej, elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej (szybki internet) i gazowej.

www.nowedomychoszczowka.pl
.......................................................................................................................................................................

Inwestycja Nowe Domy Choszczówka składa się z 6 domów o powierzchni od 112 do 131 metrów kwadratowych. Nowe domy znajdujące się w inwestycji Nowe Domy Choszczówka są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Domy posiadają garaże. Dla przyszłych mieszkańców deweloper MMM Górbiel Nieruchomości s.c. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowe Domy Choszczówka pozostały w sprzedaży 3 nowe domy jednorodzinne o powierzchni od 112 do 131 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 50 metrów od inwestycji Nowe Domy Choszczówka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Raciborska. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Domy Choszczówka znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów w odległości 400 m, Przedszkole prywatne Pomarańczowa Ciuchcia Białołęka w odległości 500 m, Dwujęzyczne Przedszkole Artystyczne "W Stumilowym Lesie" w odległości 550 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Sychowicz Cezary, lek. med. pediatra, w odległości 250 m PRO VITAE Jarosława Anna Bator, w odległości 450 m ATINA Poland Sp. z o.o.. W okolicy znajdują się sklepy: Urząd Pocztowy Warszawa 99 w odległości 800 m, ŚwiatCzekolady.pl w odległości 1 300 m, Sorpresa Ristorante Pizzeria w odległości 1 750 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Rancho Karolina w odległości 900 m.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Nowe Domy Choszczówka są dostępne 3 oferty

Określ jakiego domu poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
A 5 115,12 m2 - zapytaj o cenęZobacz
E 5 111,79 m2 - zapytaj o cenęZobacz
B 5 131,31 m2 - zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Domy zostały zaprojektowane w technologii tradycyjnej, przy użyciu materiałów wysokiej jakości.

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

Na dużej części powierzchni zastosowano płytki elewacyjne, co wpływa na estetykę i walory użytkowe domów.

Stolarka okienna

Zastosowanie drewnianych panoramicznych okien, z przesuwnymi drzwiami w salonach, pozwala zintegrować przestrzeń mieszkalną z tarasem i ogrodem.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi antywłamaniowe, ocieplone, z naświetlem bocznym

Balkony

W każdym domu zaprojektowano duży balkon ze szklanymi balustradami ze szkła bezpiecznego.

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

Zarówno ściany zewnętrzne jak i działowe w naszych domach murowane są wyłącznie z cegły silikatowej – najzdrowszym naturalnym materiale wyróżniającym się doskonałymi parametrami technicznymi. Nie emitują żadnych szkodliwych związków, mają wysoką odporność na korozję biologiczną, zaliczane do najbezpieczniejszych materiałów budowlanych na rynku, są w pełni energooszczędne i przyjazne środowisku. Silikaty, w odróżnieniu od innych materiałów, cechuje wysoka izolacyjność akustyczna, gwarantująca ciszę wewnątrz pomieszczeń.

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

Każdy dom będzie zawierał wszystkie niezbędne instalacje takie jak: - instalacja wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji - instalacja kanalizacji sanitarnej - instalacja centralnego ogrzewania - instalacja gazu dla kotłowni - wentylacja grawitacyjna - instalacja elektryczne - instalacje teletechniczne

Ogrzewanie

Domy będą wyposażone w energooszczędny system grzewczy - dwufunkcyjny piec kondensacyjny wraz z kolektorami słonecznymi na dachu.

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
MMM Górbiel Nieruchomości s.c.

MMM Górbiel Nieruchomości s.c.

Strona internetowa inwestycji
  • MMM Górbiel Nieruchomości
  • Mehoffera/Raciborska na budowie
    Warszawa

+48 602...