Stoisko dewelopera Marvipol Development

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Wierzbno

Cascade Residence - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Kaczmarskiego 63

Marvipol Development

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Cascade Residence zostały już sprzedane Zobacz inne oferty na Wierzbnie lub pozostałe inwestycje dewelopera Marvipol Development

Opis inwestycji Cascade Residence

Do sprzedania/ wynajmu lokal usługowy usytuowany w inwestycji Cascade Residence.

Wydanie lokali od 09.2019 r. Atrakcyjny harmonogram wpłat.

Lokal usytuowane na parterze z wejściem z witryny z wyjątkiem lokali U3-5*. Lokale w prestiżowej dzielnicy.


*Lokale U3, U4 i U5 – wejście z boku budynku lub przez Recepcję osiedla.


Polecane branże:
- sklep spożywczy
- klinika medycyny estetycznej
- klinika dentystyczna
- klubokawiarnia
- restauracja
- galeria / showroom
- biuro
- kancelaria

Inwestycja Cascade Residence składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchni od 74 m2 do 253 m2. Budynek posiada do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Cascade Residence są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Deweloper Marvipol Development przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Cascade Residence pozostało w sprzedaży 0 lokali o powierzchni od 74 m2 do 253 m2 w cenie od 11 382 zł/m2.

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza. W odległości 100 metrów od inwestycji Cascade Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Telewizja Polska. W najbliższej okolicy inwestycji Cascade Residence znajdują się 63 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 199 w odległości 150 m, XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 200 m, Warszawski Instytut Psychoterapii i Rozwoju w odległości 300 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Wojtkowski Mirosław, dr nauk med. Spec. foniatra, audiolog i otolaryngolog, w odległości 100 m HELIANTHUS Gabinet Pomocy Psychologicznej, w odległości 200 m TVP S.A. Ośrodek Opieki Zdrowotnej. W okolicy znajdują się sklepy: Studio 7 Ewa Godlewska Salon fryzjerski Manicure Pedicure w odległości 50 m, Top Market w odległości 50 m, Pizza Antonio w odległości 50 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Boisko Piłkarskie w odległości 350 m, Ogródki działkowe w odległości 500 m, Stadnina Koni "Chevalier" w odległości 650 m.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Marvipol Development

Marvipol Development

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • Warszawa

+48 22 ...