Stoisko dewelopera Marvipol Development

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Warszawa i okolice

Apartamenty Mokotów Park - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Mokotów, Czerniaków, ul. Bernardyńska 16

Marvipol Development

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Apartamenty Mokotów Park zostały już sprzedane Zobacz inne oferty na Czerniakowie lub pozostałe inwestycje dewelopera Marvipol Development

Opis inwestycji Apartamenty Mokotów Park

Tylko teraz gotowe lokale usługowe na Mokotowie już od 6500 zł/netto/m2

W otulinie warszawskiego Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego powstało nowoczesne osiedle Apartamenty Mokotów Park. Cały kompleks składa się z trzech apartamentowców – Villa Solar, Villa Ventus i Villa Aqua, ulokowanych w prywatnym parku nad jeziorem. Dziesięciominutowy dojazd do centrum Warszawy, sąsiedztwo klubu sportowego oraz ekskluzywnych restauracji i centrów handlowych, a przede wszystkim specjalnie zaprojektowanego prywatnego parku świadczą o wyjątkowości inwestycji. Atrakcyjny projekt, wykończenie elewacji piaskowcem, drewnem i okładziną tytanowo-cynkową, a także przestronne dziedzińce, tworzące odseparowaną enklawę z widokiem na własne jezioro to niekłamane atuty inwestycji. Apartamenty Mokotów Park to również technologicznie zaawansowane obiekty, które są inteligentnymi domami ze zdalnie sterowaną klimatyzacją.

Inwestycja Apartamenty Mokotów Park składa się z 3 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchni 292 m2. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Apartamenty Mokotów Park są już oddane do użytku. Deweloper Marvipol Development przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Mokotów Park pozostało w sprzedaży 0 lokali o powierzchni 292 m2 w cenie od 8 537 zł/m2.

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza. W odległości 350 metrów od inwestycji Apartamenty Mokotów Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: AL.WITOSA 01. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Mokotów Park znajduje się 56 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 326 w odległości 500 m, Przedszkola Warszawy w odległości 600 m, Przedszkole nr 391 w odległości 600 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m Apteka prywatna, w odległości 400 m Fyszemberg & Binkiewicz sp.j. Pracownia optyczna, w odległości 450 m Kunisz Wojciech, radiolog. Diagnostyka USG i RTG. W okolicy znajdują się sklepy: Bike Bistro w odległości 400 m, Lady. Salon fryzjerski w odległości 400 m, LADY Salon Urody w odległości 400 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Akant w odległości 350 m, Sinnet Tennis Club w odległości 400 m, Helioss. Kozłowski S. w odległości 700 m.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Żelbetowa, ścianowo płytowa.

Dach

Płaski, pokrycie - izolacja przeciwwodna zabezpieczona żwirem, odwodnienie - system podciśnieniowy lub grawitacyjny, obróbki blacharskie.

Elewacja

Okładzina kamienna, okładzina z blachy tytanowo-cynkowej, elementy z płyt laminowanych drewnopodobnych, tynk, obudowy aluminiowe, obróbki balkonów, parapetów zewnętrznych tarasów - blacha powlekana.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe drewniane, rozwieralne,  malowane transparentnie, nawietrzaki okienne zgodnie z projektem w każdym pomieszczeniu jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe o podwyższonej wysokości klasy C, płytowe / przeciwpożarowe z samozamykaczem, portal drewniany o podwyższonej wysokości.

Balkony

Balkony / Tarasy / Loggie: Greting drewniany, balustrady zewnętrzne stalowe, zabezpieczone antykorozyjnie, wypełnienie szklane, pochwyt drewniany, ścianki oddzielające na konstrukcji stalowej malowanej proszkowo, wypełnienie szklane.

Posadzka

Wylewki cementowe zacierane mechanicznie.

Ściany

Tynk gipsowy, łazienki - cementowo-wapienny, malowanie jednokrotne.

Sufity

Tynk gipsowy, kategoria 3, mechanicznie nakładany jednokrotnie, malowane na biało.

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

Kamienne lub z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja video domofonowa, dzwonkowa, instalacja telewizyjna, telefoniczna i orurowanie umożliwiające podłączenie internetu.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Wentylacja wyciągowa mechaniczna, w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Instalacja kanalizacji - piony kanalizacyjne*. Instalacja wodna - podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (np.: pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna / natrysk). Instalacja elektryczna - oświetlenie i gniazda wtykowe 230V, zasilanie pralki.

Wyposażenie kuchni

Instalacja kanalizacji - podejścia instalacyjne do zamontowania urządzeń( zlewozmywak , zmywarka)*, niezabudowane*. Instalacja wodna - podejścia instalacyjne do zamontowania urządzeń (zlewozmywak , kuchnia elektryczna, lodówka, zmywarka)*, niezabudowane*. Instalacja elektryczna - oświetlenie i gniazda wtykowe 230V, zasilanie zmywarki, obwód siłowy 400V dla kuchni elektrycznej, wypust okapu kuchennego.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Marvipol Development

Marvipol Development

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • Bernardyńska 16B

+48 22 ...