Stoisko dewelopera Marvipol Development

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Warszawa i okolice

Apartamenty Mokotów Park - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Mokotów, Czerniaków, ul. Bernardyńska 16

Marvipol Development
  • liczba ofert 1

  • ceny (netto) za m2 8 537 

  • powierzchnie 292 m2

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) 2 489 182 zł
Ceny za m2 (netto) 8 537 zł
Powierzchnie lokali użytkowych 292 m2
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski podwyższony
Liczba budynków 3
Liczba lokali użytkowych wszystkich None, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych 6
Liczba kondygnacji podziemnych 2
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe naziemne
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2012 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda park, jezioro
Opis płatności informacje udzielane bezpośrednio klientowi w biurze sprzedaży.
Warunki rezerwacji po podpisaniu umowy rezerwacyjnej.
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Mokotów Park

Tylko teraz gotowe lokale usługowe na Mokotowie już od 6500 zł/netto/m2

W otulinie warszawskiego Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego powstało nowoczesne osiedle Apartamenty Mokotów Park. Cały kompleks składa się z trzech apartamentowców – Villa Solar, Villa Ventus i Villa Aqua, ulokowanych w prywatnym parku nad jeziorem. Dziesięciominutowy dojazd do centrum Warszawy, sąsiedztwo klubu sportowego oraz ekskluzywnych restauracji i centrów handlowych, a przede wszystkim specjalnie zaprojektowanego prywatnego parku świadczą o wyjątkowości inwestycji. Atrakcyjny projekt, wykończenie elewacji piaskowcem, drewnem i okładziną tytanowo-cynkową, a także przestronne dziedzińce, tworzące odseparowaną enklawę z widokiem na własne jezioro to niekłamane atuty inwestycji. Apartamenty Mokotów Park to również technologicznie zaawansowane obiekty, które są inteligentnymi domami ze zdalnie sterowaną klimatyzacją.

Inwestycja Apartamenty Mokotów Park składa się z 3 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchni 292 m2. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Apartamenty Mokotów Park są już oddane do użytku. Deweloper Marvipol Development przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Mokotów Park pozostał w sprzedaży 1 lokal o powierzchni 292 m2 w cenie od 8 537 zł/m2.

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza. W odległości 350 metrów od inwestycji Apartamenty Mokotów Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: AL.WITOSA 01. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Mokotów Park znajduje się 56 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 326 w odległości 500 m, Przedszkola Warszawy w odległości 600 m, Przedszkole nr 391 w odległości 600 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m Apteka prywatna, w odległości 400 m Fyszemberg & Binkiewicz sp.j. Pracownia optyczna, w odległości 450 m Kunisz Wojciech, radiolog. Diagnostyka USG i RTG. W okolicy znajdują się sklepy: Bike Bistro w odległości 400 m, Lady. Salon fryzjerski w odległości 400 m, LADY Salon Urody w odległości 400 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Akant w odległości 350 m, Sinnet Tennis Club w odległości 400 m, Helioss. Kozłowski S. w odległości 700 m.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Mokotów Park jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
Fitness 1 291,59 m2 Parter 2 489 182 zł
8 537 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Żelbetowa, ścianowo płytowa.

Dach

Płaski, pokrycie - izolacja przeciwwodna zabezpieczona żwirem, odwodnienie - system podciśnieniowy lub grawitacyjny, obróbki blacharskie.

Elewacja

Okładzina kamienna, okładzina z blachy tytanowo-cynkowej, elementy z płyt laminowanych drewnopodobnych, tynk, obudowy aluminiowe, obróbki balkonów, parapetów zewnętrznych tarasów - blacha powlekana.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe drewniane, rozwieralne,  malowane transparentnie, nawietrzaki okienne zgodnie z projektem w każdym pomieszczeniu jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe o podwyższonej wysokości klasy C, płytowe / przeciwpożarowe z samozamykaczem, portal drewniany o podwyższonej wysokości.

Balkony

Balkony / Tarasy / Loggie: Greting drewniany, balustrady zewnętrzne stalowe, zabezpieczone antykorozyjnie, wypełnienie szklane, pochwyt drewniany, ścianki oddzielające na konstrukcji stalowej malowanej proszkowo, wypełnienie szklane.

Posadzka

Wylewki cementowe zacierane mechanicznie.

Ściany

Tynk gipsowy, łazienki - cementowo-wapienny, malowanie jednokrotne.

Sufity

Tynk gipsowy, kategoria 3, mechanicznie nakładany jednokrotnie, malowane na biało.

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

Kamienne lub z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja video domofonowa, dzwonkowa, instalacja telewizyjna, telefoniczna i orurowanie umożliwiające podłączenie internetu.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Wentylacja wyciągowa mechaniczna, w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Instalacja kanalizacji - piony kanalizacyjne*. Instalacja wodna - podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (np.: pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna / natrysk). Instalacja elektryczna - oświetlenie i gniazda wtykowe 230V, zasilanie pralki.

Wyposażenie kuchni

Instalacja kanalizacji - podejścia instalacyjne do zamontowania urządzeń( zlewozmywak , zmywarka)*, niezabudowane*. Instalacja wodna - podejścia instalacyjne do zamontowania urządzeń (zlewozmywak , kuchnia elektryczna, lodówka, zmywarka)*, niezabudowane*. Instalacja elektryczna - oświetlenie i gniazda wtykowe 230V, zasilanie zmywarki, obwód siłowy 400V dla kuchni elektrycznej, wypust okapu kuchennego.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Marvipol Development

Marvipol Development

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • Bernardyńska 16B

+48 22 ...