Stoisko dewelopera Marogobud

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Warszawa i okolice

Bliźniaki Karola I Dawida - domy na sprzedaż

Pruszkowski, Falenty Nowe, ul. Rzemieślnicza

Marogobud
  • liczba ofert 9

  • powierzchnie 122 m2

  • liczba pokoi 4

  • termin oddania 2 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie domów 122 m2
Liczba pokoi 4
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba domów wszystkich 16, dostępnych 9
Liczba kondygnacji naziemnych od 2
Poddasze posiada
Garaże posiada , przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne : usytuowane przed garażem
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2018 roku
Termin oddania 2 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia teren ogrodzony, internet
Przyroda park, jezioro
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida

Osiedle Bliźniaków Karola i Dawida to miejsca, które będzie Twoją przystanią, miejscem bezpiecznym dla dzieci, ale dającym także możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. To nowoczesne osiedle składające się z szesnastu stylowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z własną działką dającą poczucie prywatności i intymności.

Domy na Osiedlu bliźniaków Karola i Dawida charakteryzują się maksymalną funkcjonalnością, mającą na celu zapewnienie wygody i komfortu przyszłym mieszkańcom osiedla.
Cały teren Osiedla będzie ogrodzony. Kameralna spokojna okolica w sąsiedztwie domy jednorodzinne oraz tereny zielone.

Cały teren zostanie podzielony na indywidualne działki.
Inwestycja budowana będzie etapami pierwsze domy zaplanowaliśmy wybudować i oddać do użytkowania jeszcze w tym roku.

Inwestycja Bliźniaki Karola I Dawida składa się z 16 domów o powierzchni 122 metrów kwadratowych. Nowe domy znajdujące się w inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Domy posiadają garaże. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marogobud przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida pozostało w sprzedaży 9 nowych domów jednorodzinnych o powierzchni 122 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Powiat znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż do stolicy można dojechać liniami: Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich, zaś z miast: Pruszków i Piastów – strefowymi liniami autobusowymi. W odległości 400 metrów od inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: FALENTY NOWE 01 (FALENTY). Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 2 200 m Centrum Medyczne Medi-Spa. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Stajnia Besthorses w odległości 1 150 m.

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie, WKD, a w Pruszkowie i Piastowie – linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Bliźniaki Karola I Dawida jest dostępnych 9 ofert

Określ jakiego domu poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
3 4 121,60 m2 - zapytaj o cenęZobacz
1 4 121,60 m2 - zapytaj o cenęZobacz
2 4 121,60 m2 - zapytaj o cenęZobacz
6 4 121,60 m2 - zapytaj o cenęZobacz
5 4 121,60 m2 - zapytaj o cenęZobacz
11 4 121,60 m2 - zapytaj o cenęZobacz
7 4 121,60 m2 - zapytaj o cenęZobacz
4 4 121,60 m2 - zapytaj o cenęZobacz
8 4 121,60 m2 - zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Posadowienie budynku na fundamentach bezpośrednich – ławach fundamentowych, żelbetowych, monolitycznych. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych gr. 24 cm, zaizolowanych dwukrotnie oraz ocieplonych styrodurem gr 10 cm

Dach

Konstrukcja drewniana krokwiowa pokryta blacha stalowa panelowa z rąbkiem stojącym powlekana w kolorze RAL 7021 grafit. obróbki blacharskie – stalowe powlekane lakierowane kolor RAL 7021 grafit, producent blachy BUDMAT PRIME CLICK odprowadzenie wody – wykonano z rynny PCV o średnicy 10cm, odprowadzenie wodę na grunt działki własnej. Kosze i rury spustowe wykonano z PCV w kolorze RAL 7021 grafit.

Elewacja

Płyty styropianowe Styr-Bud EPS S 031 Styrgraf – grubości 15 cm. Tynk silikatowo-sylikonowy ALPOL 1,5mm, wykonany natryskowo, barwiony w masie baza B1 -biały

Stolarka okienna

PCV

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do budynku jednoskrzydłowe firmy GERDA MILANO 1

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

Poziom parteru –chudy beton gr. 10cm, folia, styropian EPS 100 gr. 15cm ,betonowa wylewka zbrojona przeciwskurczowo gr 5cm. Poziom piętra – płyta stropowa, folia, styropian EPS 100 gr. 10 cm, folia, betonowa wylewka zbrojona przeciwskurczowo gr 5cm.

Ściany

ŚCIANY ZEWNĘTRZNE Warstwowe z pustaków ceramicznych Porotherm gr. 25cm od zewnątrz ocieplone styropianem Styr-Bud EPS S 031 Styrgraf o grubości 15 CM ŚCIANY WEWNĘTRZNE Konstrukcyjne – wykonane z pustaków ceramicznych Porotherm 25cm otynkowanych obustronnie Działowe – wykonane z pustaków ceramicznych Porotherm gr. 12cm otynkowanych obustronnie.

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

stal powlekana kolor RAL 7021 grafit.

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

instalacja c.o. oraz wody ciepłej wykonana kompletnie z grzejnikami płytowymi z podejściami ze ściany, zasilana piecem gazowym kondensacyjnym firmy Viessman, ogrzewanie podłogowe w łazienkach i w wiatrołapie na parterze instalacja wody zimnej, z podejściami pod przybory – bez białego montażu, dostarczana z sieci miejskiej, kanalizacja sanitarna – wykonanie pionów z podejściami do urządzeń, kierowana do istniejącej sieci miejskiej, instalacja elektryczna 230V bez osprzętu, wykonanie instalacji oświetlenia nad balkonami instalacja gazowa do kuchni i kotła c.o. zasilanie do kuchenki elektrycznej trójfazowe 400V, instalacja telefoniczna, internetowa, instalacja domofonowa instalacja alarmowa

Ogrzewanie

gazowe z grzejnikami i piecem w standardzie

Wentylacja

Dla pomieszczeń sanitarnych, kuchennych, gospodarczych, etc. wentylacja grawitacyjna nawiewno – wywiewna.

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Marogobud

Marogobud

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Przewodowa 136A
    Warszawa Miedzeszyn

+48 505...