Stoisko dewelopera Longbridge

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Służewiec

Luxor Residences - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Wynalazek 2

Longbridge
  • liczba ofert 1

  • powierzchnie 131 m2

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) Zapytaj o cenę
Powierzchnie lokali użytkowych 131 m2
Wysokość pomieszczeń 270 - 300 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 2
Liczba lokali użytkowych wszystkich None, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych 9
Liczba kondygnacji podziemnych 2
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2012 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, usługi concierge, recepcja, usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Luxor Residences

Projekt Luxor Residences zlokalizowany jest przy ul. Wynalazek 2 w Warszawie w sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz Centrum Biznesu przy ul. Wołoskiej. Jest to nowoczesny projekt oparty o najnowsze trendy architektury, wykorzystujący nowatorskie rozwiązania techniczne, jest doskonałą ofertą dla osób ceniących styl i jakość.

Przedmiotem oferty są wysokiej jakości lokale mieszkalne w standardzie deweloperskim, każdy z miejscem parkingowym w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz możliwością zakupu komórki lokatorskiej lub schowka na rowery.

Podstawą kompozycji architektonicznej są dwa zespoły budynków mieszkalnych, osadzonych na wspólnej płycie garażowej. Osiedle posiada dwa wjazdy od ul. Wynalazek oraz od ul. Cybernetyki usytuowane we wschodnich częściach budynków. Dbając o bezpieczeństwo naszych mieszkańców ruch kołowy na osiedlu został całkowicie ograniczony. W parterach budynków zaprojektowano powierzchnie handlowo-usługowe w metrażu od 52 m² do 85 m² (budynek B). Dla każdego z budynków zaprojektowano centralnie usytuowany hol wejściowy z recepcją oraz ochroną, a wnętrze budynków stanowią otwarte dziedzińce z małą architekturą zieleni.

Wnętrza mieszkań rozplanowano tak, aby lokale miały idealne nasłonecznienie, osiągnięte między innymi dzięki zastosowaniu przeszklonych balkonów i tarasów.

W projekcie zadbaliśmy również o część wypoczynkową naszych przyszłych mieszkańców. Z myślą o wygodzie naszych lokatorów w parterze budynku A zaprojektowany został "Klub Lokatora".

Inwestycja Luxor Residences składa się z 2 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchni 131 m2. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Luxor Residences są już oddane do użytku. Deweloper Longbridge przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Luxor Residences pozostał w sprzedaży 1 lokal o powierzchni 131 m2.

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza. W odległości 150 metrów od inwestycji Luxor Residences znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: RONDO ŻABCZYŃSKIEGO 04. W najbliższej okolicy inwestycji Luxor Residences znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Shim Sham - warszawski swing w odległości 350 m, Zespół Szkół Nr 20 w odległości 350 m, LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. J. Bema w odległości 400 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Warsaw Medical Center, w odległości 150 m Consilium Stomatologia, w odległości 150 m Consilium. Centrum medyczne. W okolicy znajdują się sklepy: Żabka w odległości 100 m, The Break Bistro & Cafe w odległości 150 m, Portos Caffe w odległości 150 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Calypso Fitness Club Adgar Plaza w odległości 400 m, Galeria Fitness Club w odległości 500 m, Reebok CrossFit Mokotów w odległości 650 m.

Zespół budynków mieszkalnych Luxor Residence mieści się w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Wynalazek. Wysoki poziom zurbanizowania okolicy zapewnia dostęp do licznych sklepów, szkół, przedszkoli, punktów usługowych, obiektów sportowo-rekreacyjnych i placówek medycznych.

Luxor Residence to inwestycja znajdująca się w niedalekiej odległości od centrum Warszawy. Zapewnia to korzystającym z własnego środka lokomocji dojazd do serca miasta w zaledwie kilkanaście minut. Niezmotoryzowanym sprawne połączenie z sercem Warszawy, w około 20 minut, zapewni pobliski przystanek tramwajowy Wynalazek.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Luxor Residences jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
A.B15 1 131,49 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Longbridge

Longbridge

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Cybernetyki 10,
    02-677 Warszawa

+48 795...