Stoisko dewelopera Longbridge

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Longbridge

Longbridge

Posiadamy 0 ofert
w 0 inwestycjach

Informacje o deweloperze

Longbridge to międzynarodowa grupa reprezentująca izraelski kapitał. Stanowią ją spółki, które realizują projekty inwestycyjne z zakresu nieruchomości.

Firma zajmuje się wznoszeniem nowoczesnych osiedli mieszkaniowych usytuowanych w świetnej lokalizacji. Cechują się one klasyczną, elegancką architekturą, komfortowym układem przestrzennym mieszkań oraz wysoką jakością materiałów użytych do realizacji inwestycji.

Osiągnięcie celu - wysoki standard w przystępnej cenie, pozwala osiągnąć połączenie profesjonalizmu firmy z klasą współpracujących firm, w tym generalnego wykonawcy.

Grupa Longbridge niezwykle dba o swoich Klientów i stara się spełniać ich oczekiwania. W związku z tym, przedstawia swoje gotowe propozycje, ale tworzy także indywidualne, dopasowane do potrzeb konkretnych nabywców oferty. W czasie całego procesu projektowania firma myśli o przyszłych mieszkańcach inwestycji i dąży do urzeczywistnienia ich wyobrażeń.

Aktualnie grupa koncentruje się na realizacji inwestycji mieszkaniowych w największych miastach w Polsce, na własnych gruntach.

Longbridge stawia na najwyższe standardy budownictwa, nie zważając na charakter projektów.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.