Stoisko dewelopera Klinkier - Bud Developer

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Stara Iwiczna

Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna - mieszkania na sprzedaż

Piaseczyński, Stara Iwiczna, ul. Słoneczna

Klinkier - Bud Developer
 • liczba ofert 1

 • ceny za m2 5 067  - 5 815 

 • powierzchnie 59 m2

 • liczba pokoi 2

 • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 260 000 zł
Ceny za m2 5 067 - 5 815 zł
Powierzchnie mieszkań 59 m2
Liczba pokoi 2
Wysokość pomieszczeń 260 - 270 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 7
Liczba mieszkań wszystkich 199, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych 3
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe taras, ogródek
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2006 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia tv kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, własny akwen wodny, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna

"Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż nasza inwestycja OSIEDLE SŁONECZNE w Starej Iwicznej zdobyło tytuł Inwestycji Roku 2014 zajmując 1 miejsce spośród 295 inwestycji zgłoszonych w Rankingu Inwestycji Deweloperskich."

... Każdy kiedyś marzył by rozkoszować się pięknem …orientalnego ogrodu…by odpoczywać...przysłuchując się odgłosom wodospadu i podziwiając harmonię roślinnych kompozycji zainspirowanych przez naturę... właśnie o tym myśleliśmy projektując “Osiedle Słoneczne”...

Osiedle ma charakter kameralny i zaprojektowane zostało jako tonąca w zieleni oaza spokoju. Głównym elementem osiedla jest sztuczna rzeka płynąca wzdłuż zabudowań, zamknięta z jednej strony wieżą zegarową z drugiej zaś małym wodospadem i ścianą lasu. Uliczka z płynącą rzeką i mostkami łączącymi ciąg pieszy z wejściami do budynków swoją dłuższą osią wyznacza kierunek północ–południe. Elewacje odbite w lustrze rzeki nadają całości niepowtarzalny charakter – tworząc unikalne dla inwestycji mieszkaniowych zagospodarowanie przestrzeni. Na terenie wewnątrz osiedla przewidziany jest między innymi plac zabaw dla dzieci, oraz sztuczny staw z atrakcyjnie zaprojektowanym na styl japoński ogrodem. Dla mieszkań położonych na parterze budynków istnieje możliwość wykupienia własnego ogródka. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców dostęp do Osiedla monitorowany będzie przez Agencję Ochrony, która z portierni będzie miała możliwość kontaktu z każdym mieszkaniem.Lokale mieszkalne o powierzchni: od 44,90 m2 do 78 m2 + trzy lokale dwupoziomowe o powierzchni: 150 m2; 160m2; 180m2.

Inwestycja Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna składa się z 7 budynków w których łącznie znajduje się 199 lokali mieszkalnych o powierzchni 59 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Klinkier - Bud Developer przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna pozostało w sprzedaży 1 mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratowych w cenie od 5 067 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom). W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: KRÓTKA 02 (STARA IWICZNA). W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Żłobek Olinki w odległości 1 500 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m Paticarius Sp. z o.o. Apteka. W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja "Trattoria Balsamico" w odległości 1 550 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Klub Jeździecki "Poster" w odległości 400 m.

“Osiedle Słoneczne” zlokalizowane po południowej stronie ul. Słonecznej, łączącej Piaseczno z miejscowością Magdalenka, położone jest około 20 km od Centrum Warszawy i 2 km od Centrum Piaseczna, sąsiadując z kompleksem lasów sękocińskich.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
F2 2 59,21 m2 Parter 300 000 zł
5 067 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Klinkier - Bud Developer

Klinkier - Bud Developer

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • ul. Warszawska 87,
  05-520 Konstancin-Jeziorna

+48 22 ...

+48 609...