Stoisko dewelopera Klinkier - Bud Developer

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Klinkier - Bud Developer
Apartamenty Royal

Klinkier - Bud Developer

Posiadamy 3 oferty
w 3 inwestycjach

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Klinkier-Bud istnieje na rynku od 1990 roku. Z początki jej działalność opierała tylko na handlu klinkierem i ceramicznymi pokryciami dachowymi (w czym aktualnie jest liderem na polskim rynku), jednakże w 2001 roku rozpoczęła działalność deweloperską, w zakresie rynku mieszkaniowego. Pewność i bezpieczeństwo inwestycji Firmy gwarantuje jej stabilność, którą uzyskała poprzez dywersyfikację działalności oraz wieloletnie doświadczenie.

Stały zespół, wysokiej klasy specjalistów w Firmie Klinkier-Bud odpowiada za realizację inwestycji na każdym ich etapie, a do ich budowy używa się wysokiej klasy materiałów budowlanych. Firma zajmuje się kompleksową realizacją projektów deweloperskich tj. od znalezienia i kupna działki po przekazanie gotowych mieszkań swoim Klientom.

Klinkier - Bud specjalizuje się w budowie kameralnych i funkcjonalnych budynkach mieszkalnych, w dobrych lokalizacjach. Dodatkowo, zwraca uwagą na to, aby jego obiekty harmonizowały się z otaczającym otoczeniem.

Działalność firmy nie kończy się na etapie realizacji inwestycji, wspierają oni też swoich Klientów w finansowaniu transakcji, poprzez zapewnienie im fachowej pomocy w załatwianiu formalności kredytowych oraz wyszukaniu najkorzystniejszego i optymalnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb naszych Klientów kredytu.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Klinkier - Bud Developer

Klinkier - Bud Developer

Strona internetowa dewelopera