Stoisko dewelopera Gefion.House Group

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Wawer

Osiedle Młodych - I etap - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Jeziorowa

Gefion.House Group
  • liczba ofert 2

  • ceny za m2 5 300  - 5 600 

  • powierzchnie 68 m2 - 78 m2

  • liczba pokoi 3

  • termin oddania 1 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 381 640 zł
Ceny za m2 5 300 - 5 600 zł
Powierzchnie mieszkań 68 - 78 m2
Liczba pokoi 3
Wysokość pomieszczeń 270 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 3
Liczba mieszkań wszystkich None, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych 3
Liczba kondygnacji podziemnych nie posiada
Powierzchnie dodatkowe ogródek, balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2018 roku
Termin oddania 1 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia informacja u dewelopera
Przyroda rzeka
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Osiedle Młodych - I etap

Inwestycja deweloperska Osiedle Młodych jest zlokalizowana w warszawskim Wawrze. To obecnie jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się okolic skupiająca wielbicieli bezczynszowych mieszkań realizowanych w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej.
Nowoczesny charakter architektury wkomponowany w liczne tereny zielone, ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne oraz szybki dojazd do centrum czynią to miejsce idealnym do życia.

W ramach inwestycji Osiedle Młodych powstaje zespół lokali mieszkalnych w jednorodzinnej zabudowie szeregowej. Zadomowi się tu łącznie 44 nabywców, którzy będą mogli wybrać lokale z ogródkami, bądź z dodatkowym poddaszem.

Każde 2 lokale usytuowane są w osobnym segmencie ze wspólnym holem, z którego prowadzą wejścia do poszczególnych lokali – lokalu na parterze o pow. użytkowej 68,15 m² oraz lokalu na piętrze o pow. użytkowej 78,21 m².

Do każdego lokalu na parterze przynależy ogródek do wyłącznego korzystania o pow. od 36 m² do 52 m² .
Do każdego lokalu na piętrze przynależy przestronny balkon o powierzchni ok. 13 m² oraz poddasze (ok. 35 m² pow. użytkowej, powierzchnia po podłodze wynosi ok.70 m²) do samodzielnej aranżacji. Deweloper wykonuje schody łączące lokal z poddaszem. W ten sposób można powiększyć lokal o kolejne 35 m² powierzchni użytkowej i uzyskać łącznie 113 m². Cena za m² wyniesie wówczas tylko 3.990 zł !!! Poddasze można wykończyć już na etapie budowy lub w dowolnym czasie po zamieszkaniu, w miarę możliwości finansowych, czy powiększania się rodziny. Na poddaszu deweloper zaprojektował 4 okna dachowe, co umożliwia wyodrębnienie osobnych pomieszczeń.

KANALIZACJA!!! Już wkrótce osiedle zostanie podłączone do kanalizacji, co wciąż jest rzadkością na wawerskich osiedlach. Inwestycja jest już w realizacji w drodze w ul. Jeziorowej. Deweloper wykonuje dla Państwa kanalizację w osiedlu i zapewnia podłączenie jej do kanalizacji w drodze w ul. Jeziorowej po jej wybudowaniu i włączeniu do eksploatacji.

Na terenie inwestycji deweloper przewidział 97 stanowisk postojowych oraz liczne stanowiska na rowery. Do każdego lokalu obowiązkowe 1 miejsce postojowe w cenie 8 000,00 zł. Można dokupić jeszcze jedno miejsce postojowe przed budynkiem lub na parkingu.

Dla komfortu mieszkańców osiedle będzie ogrodzone, z wjazdem bramą otwieraną na pilota, pojemniki na nieczystości w estetycznej obudowie. Dojazd do segmentów zapewniony będzie poprzez wydzielony ciąg pieszo-jezdny na terenie inwestycji. Ulica osiedlowa zaprojektowana jest w odległości 10 metrów od okien, co zapewni bezpieczeństwo bawiących się dzieci z dala od ruchu samochodowego. Osiedlowe latarnie zapewnią bezpieczeństwo i komfort poruszania się po zmroku.

LOKALIZACJA!!! Powszechnie wiadomo, że lokalizacja to najważniejszy czynnik wpływający na atrakcyjność oferty. Osiedle Młodych położone jest w idealnej lokalizacji pod względem połączenia z centrum, samochodem bądź komunikacją miejską. W 5 minut dojdziemy pieszo do przystanków autobusowych na Wale Miedzeszyńskim, stąd w kolejne 5 minut dotrzemy do Trasy Siekierkowskiej. Do Centrum Handlowego Promenada na Gocławiu dotrzemy w 10 minut.

Dookoła pełna infrastruktura ! Szkoła, przedszkola, sklepy i usługi w zasięgu 5 minut samochodem lub 10 minut pieszo.
MODERNIZACJA ULICY JEZIOROWEJ !!! Prace nad rozbudową ulicy są już na końcowym etapie realizacji ! Inwestycja obejmuje poszerzenie drogi,wykonanie chodników, nową nawierzchnię, budowę oświetlenia i telekomunikacyjną kanalizację kablową. Równolegle MPWiK prowadzi budowę kanalizacji na tym odcinku. Wszystko to podwyższy komfort życia mieszkańców.
ŚWIATŁOWÓD W OSIEDLU !!! W osiedlu wykonane zostaną instalacje sieci telekomunikacyjnej, co oznacza dostęp do telewizji kablowej i szybkiego internetu.

KAMERALNE OTOCZENIE!!! Zgodnie ze studium uwarunkowań w bezpośrednim otoczeniu inwestycji nie powstaną budynki wyższe niż do 12 m wysokości.
Kupując od dewelopera płacisz mniej!!! Oznacza to że nie zapłacisz dodatkowej opłaty 2% PCC, którą należy odprowadzić do urzędu skarbowego kupując mieszkanie na rynku wtórnym.
Z gruntem związane jest prawo własności.

Ceny promocyjne w I etapie !!!

Dodatkowo płatne, zakup obowiązkowy:
* miejsce postojowe zewnętrzne 8 000,00
** ogródek obowiązkowy 18 000,00
*** prawo wyłącznego korzystania z poddasza 35 540,00

Całe osiedle ( 44 mieszkania) zostanie oddane do użytkowania w lutym 2020 roku.
I ZADANIE INWESTYCYJNE - 8 segmentów (16 mieszkań)

Termin rozpoczęcia prac budowlanych: 15.07. 2018 roku
Planowany termin zakończenia prac budowlanych: 30.12.2019 roku
Planowany termin uzyskania pozwolenia na użytkowanie: 28.02.2020 roku
Uzyskanie zaświadczeń o samodzielności lokali : 30.04.2020 roku
Przeniesienie prawa własności nieruchomości na nabywców do: 30.05.2020 roku

Nad bezpieczeństwem Państwa środków oraz prawidłowym przebiegiem procesu inwestycyjnego czuwa Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach.

Inwestycja Osiedle Młodych - I etap składa się z 3 budynków w których łącznie znajduje się None lokal mieszkalny o powierzchni od 68 do 78 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Osiedle Młodych - I etap są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Gefion.House Group przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Młodych - I etap pozostały w sprzedaży 2 mieszkania o powierzchni od 68 do 78 metrów kwadratowych w cenie od 5 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej. W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Młodych - I etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Jeziorowa. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Młodych - I etap znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 2 w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich w odległości 700 m, Opieka nad dziećmi Warszawa Wawer Teresa Szczakowska w odległości 1 450 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m Ortopea, w odległości 400 m Kuligowski Rafał, lek. med. pediatra, w odległości 750 m Kołodziejska Ewa, mgr farm. Apteka. W okolicy znajdują się sklepy: Cukiernia Mytlewski w odległości 700 m, Sklep spożywczy WSS Społem w odległości 750 m, Euronet. Bankomat w odległości 750 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Stajnia Trakt w odległości 1 250 m.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Osiedle Młodych - I etap są dostępne 2 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
13 3 68,15 m2 Parter 381 640 zł
5 600 zł/m2
5% Zobacz
4 3 78,21 m2 1 414 513 zł
5 300 zł/m2
8% Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Gefion.House Group

Gefion.House Group

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Lucerny 126, Warszawa

+48 22 ...

+48 736...