Stoisko dewelopera Gefion.House Group

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

4home - Trakt Lubelski - domy na sprzedaż

Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Trakt Lubelski

Gefion.House Group
  • liczba ofert 1

  • ceny za m2 4 878 

  • powierzchnie 163 m2

  • liczba pokoi 5

  • termin oddania 1 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 796 300 zł
Ceny za m2 4 878 zł
Powierzchnie domów 163 m2
Liczba pokoi 5
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba domów wszystkich 4, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych 2
Poddasze posiada
Garaże nie posiada , przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2019 roku
Termin oddania 1 kw. 2021 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia informacja u dewelopera
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji 4home - Trakt Lubelski

Już jest. Oczekiwana przez wielu nabywców nowa inwestycja realizowana przez spółkę Gefion House właśnie pojawiła się na rynku. Wszystkich zainteresowanych zamieszkaniem we własnym domu zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży osiedla, w ramach którego budowane są cztery domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej.

Kameralna zabudowa, w doskonałej lokalizacji to tylko to jeden z wielu atutów tej inwestycji. Osiedle jest zlokalizowane przy ul. Trakt Lubelski w trzeciej linii zabudowy co sprawia, że zarówno posiadacze aut jak i wielbiciele komunikacji miejskiej docenią doskonałe położenie inwestycji pod kątem dojazdów do szkół, przedszkoli oraz miejsc pracy, jednocześnie oddalenie budynków od głównej ulicy umożliwi posiadaczom domów w pełni wykorzystać posiadane duże ogrody na wypoczynek w gronie rodziny. Okalająca osiedle 4home – Trakt Lubelski nowoczesna architektura oraz rozproszona zabudowa jednorodzinna sprawia, że posiadanie domu będzie miało nieoceniony wpływ na komfort życia.

Domy zlokalizowane na osiedlu 4home – Trakt Lubelski zaprojektowano z myślą o potrzebach nabywców. Zarówno rodziny wielopokoleniowe jak i osoby z biznesowym podejściem do życia będą miały możliwość spełnienia swoich oczekiwań. Dzięki rozwiązaniom architektonicznym, każda kondygnacja może stanowić niezależną przestrzeń. Docelowo na jednej z nich będzie można wydzielić i wynająć samodzielne mieszkanie, co w przypadku korzystania z kredytów bankowych w znaczący sposób może odciążyć budżet rodzinny.
Wszystkich Państwa zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Inwestycja 4home - Trakt Lubelski składa się z 4 domów o powierzchni 163 metrów kwadratowych. Nowe domy znajdujące się w inwestycji 4home - Trakt Lubelski są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.. Domy nie posiadają garaży. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Gefion.House Group przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji 4home - Trakt Lubelski pozostał w sprzedaży 1 nowy dom jednorodzinny o powierzchni 163 metrów kwadratowych w cenie od 4 878 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są domy:

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej. W odległości 50 metrów od inwestycji 4home - Trakt Lubelski znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: LEBIODOWA 01. W najbliższej okolicy inwestycji 4home - Trakt Lubelski znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich w odległości 1 100 m, Krasnalkowo w odległości 1 100 m, Opieka nad dziećmi Warszawa Wawer Teresa Szczakowska w odległości 1 250 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m Bellderma. Gabinet dermatologii leczniczej i estetycznej, w odległości 750 m Takamura. Gabinet terapii naturalnch, w odległości 950 m Stomatolog Warszawa Urodent. W okolicy znajdują się sklepy: Whole Baking Company w odległości 900 m, Underground Production House w odległości 950 m, Prus Dorota. Catering w odległości 950 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Zakole Wawerski w odległości 1 550 m, Moja Grota Solna w odległości 1 600 m, Monika Fitness w odległości 1 600 m.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji 4home - Trakt Lubelski jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego domu poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
4 5 163,24 m2 - 796 300 zł
4 878 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Gefion.House Group

Gefion.House Group

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Lucerny 126, Warszawa

+48 22 ...

+48 736...