Stoisko dewelopera Firma Wiśniewscy

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 70,6 m2

Inwestycja Andersena 30

wołomiński, Ząbki, ul. Andersena 30

Firma Wiśniewscy
  • cena 381 348 

  • powierzchnia 70,6 m2

  • pokoje 3

  • piętro4

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły oferty

Oznaczenie mieszkania421
Liczba kondygnacji 1 poziom
Cena 381 348 zł
Zapytaj o rabat
Cena za m2 5 400 zł/m2
Powierzchnia mieszkania70,62 m2
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Liczba pokoi3 pokoje
Rodzaj kuchni informacja u dewelopera
Liczba łazienekposiada 1 łazienkę
Wysokość pomieszczeń wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm
Piętro 4 piętro
Strony świata informacja u dewelopera
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2018 roku
Termin oddania oddane do użytku
Komórki lokatorskie posiada
Miejsca postojowe

miejsca postojowe podziemne

Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Rodzaj własnościodrębna własność z własnością gruntu
Zobacz na mapie

Krótko o mieszkaniu

Nowe mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 4 piętrze, o powierzchni 70,6 m2, w cenie 381 348 zł, cena za metr kwadratowy to 5 400 zł. Wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm. Oferta o oznaczeniu 421 znajduje się w inwestycji Andersena 30, przy ul. Andersena 30 i jest realizowana przez dewelopera Firma Wiśniewscy. Oferta nie jest objęta programem dopłat MDM.

Opis inwestycji Andersena 30

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą nowym etapem który rozpoczęliśmy w Ząbkach przy ulicy ANDERSENA 30. W trzecim etapie oddanych do użytkowania zostanie 162 lokali mieszkalnych o metrażach od 32 do 77 mkw. Na terenie inwestycji powstaną miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Architekturę mieszkań urozmaicają przestronne loggie, balkony i tarasy. Projektując budynek w Ząbkach przy ulicy ANDERSENA 30 zadbaliśmy o to, aby do każdego mieszkania docierało jak najwięcej promieni słonecznych.

Ponadto, budując nasze mieszkania, zadbaliśmy również o rodziny z dziećmi. Specjalnie z myślą o najmłodszych powstanie duży, bezpieczny plac zabaw, dzięki któremu dzieci całe dnie będą mogły bawić się na świeżym powietrzu i pod okiem (a dokładniej oknem) rodziców.

Inwestycja w Ząbkach przy ulicy ANDERSENA 30 cechuje się też doskonałą lokalizacją. Nasze osiedle otaczają tereny zielone. Stąd też blisko jest do Warszawy, a to za sprawą dobrej komunikacją z centrum stolicy. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusów miejskich 145 i 199, przewoźników prywatnych i lokalnej linii miejskiej.

W sąsiedztwie liczne punkty usługowe oraz centra handlowe tj. Kaufland, Biedronka, Centrum M1 oraz IKEA

Istnieje możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz, sam możesz zadecydować ile chcesz mieć pokoi, czy preferujesz oddzielną kuchnię czy aneks kuchenny.

zakończenie inwestycji – 30 czerwca 2019 r.
miejsce parkingowe w garażu podziemnym – 20.000,00 zł
wykończenie deweloperskie / bez podłóg i białego montażu
winda w budynku
3 zł / m2 - czynsz
woda miejska
ogrzewanie – gazowe
forma własności / własność z udziałem w gruncie
możliwość zakupu komórki lokatorskiej
ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI – czerwiec 2019 r.

Inwestycja Andersena 30 składa się z 1 budynku w którym łącznie znajdują się 162 lokale mieszkalne o powierzchni od 32 do 88 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Andersena 30 są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Firma Wiśniewscy przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Andersena 30 pozostały w sprzedaży 53 mieszkania o powierzchni od 32 do 88 metrów kwadratowych w cenie od 4 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz). W odległości 300 metrów od inwestycji Andersena 30 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: PUŁASKIEGO 02 (ZĄBKI). W najbliższej okolicy inwestycji Andersena 30 znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Zozoland w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach w odległości 700 m, Antolinka Akademia Małego Dziecka w odległości 750 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m NZOZ "Na Powstańców", w odległości 300 m Oleksyn i Łebkowska sp.j. Apteki, w odległości 350 m Strońska Mariola, lek. med. Gabinet. W okolicy znajdują się sklepy: Salon Urody Prestige w odległości 250 m, Dobre Smaki Braseria & Cafeteria w odległości 250 m, Perfumeria internetowa your-perfume.pl w odległości 300 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:FitPlace w odległości 900 m, Fitness Club MAXIMUS  w odległości 1 600 m.

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Firma Wiśniewscy

Firma Wiśniewscy

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Powstańców 35
    05-091 Ząbki

+48 664...

+48 22 ...