Stoisko dewelopera Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Aleja Słowiańska - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, Al. Słowiańska 25

Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa
  • liczba ofert 15

  • powierzchnie 35 m2 - 97 m2

  • termin oddania 4 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie lokali użytkowych 35 - 97 m2
Wysokość pomieszczeń 275 - 500 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba lokali użytkowych wszystkich 15, dostępnych 15
Liczba kondygnacji naziemnych 6
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe ogródek, balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2018 roku
Termin oddania 4 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda park, staw
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Aleja Słowiańska

Projekt dedykowany jest kameralnej grupie ludzi aktywnych zawodowo poszukujących przestrzeni funkcjonalnie zaprojektowanej . Słowiańska 25 to mariaż najlepszych trendów architektonicznych wśród zieleni umożliwiającej relaks czy uprawianie sportów z miejscem w którym można realizować swoje projekty , prowadzić firmę czy dzielić się doświadczeniem .
Apartamentowiec przy Al. Słowiańskiej powstaje w duchu nowoczesnej myśli projektowej . Bliskie sąsiedztwo starodrzewów jako Pomników Przyrody zdeterminowało formę powstającego obiektu , co prezentujemy na wizualizacjach Inwestycji
Projekt Inwestycji zapewnia kameralność z 30 apartamentami zlokalizowanymi na 6 kondygnacjach . Parter to panoramiczne przeszklenia lokali komercyjnych o wysokości ponad 5 m z samodzielnymi ogrodami i idealna przestrzenią dającą możliwość łączenia funkcji biznesowych z miejscem do życia. Na każdej kondygnacji istnieje możliwość łączenia i dowolnej aranżacji 2 lokali ponad 70 m2 z możliwością odpisania 23% VAT.
Lokale oferowane są w podwyższonym standardzie wykończenia z całościennymi przeszkleniami na poziomie parteru a także w każdej strefie balkonowej oferujemy wygodne drzwi przesuwne w standardzie . W ramach projektu realizujemy jednokondygnacyjny garaż podziemny z zabezpieczeniem dostępu do ładowania samochodów elektrycznych a panele fotowoltaiczne na dachu budynku pozwolą zaoszczędzić energie i pieniądze Wspólnoty Mieszkanców Słowiańska 25.

Inwestycja Aleja Słowiańska składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 15 lokali użytkowych o powierzchni od 35 m2 do 97 m2. Budynek posiada do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Aleja Słowiańska są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Deweloper Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Aleja Słowiańska pozostało w sprzedaży 15 lokali o powierzchni od 35 m2 do 97 m2.

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów. W odległości 100 metrów od inwestycji Aleja Słowiańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Żeromskiego. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Słowiańska znajdują się 52 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole "Kraina Marzeń" w odległości 200 m, Zespół Szkół Nr 10 w odległości 200 m, Gimnazjum nr 5 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 200 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Gołowicz Jarosław, lek. med. Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska, w odległości 350 m Gabinet Psychoterapii, w odległości 350 m Blumed. Apteka. W okolicy znajdują się sklepy: Cukiernia W.Gieryszewski w odległości 400 m, Komenda Rejonowa Policji Warszawa V w odległości 400 m, PKO BP w odległości 450 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Fizjotech. Integracyjny Klub Sportowy w odległości 250 m, park Kaskada w odległości 400 m, Park Olszyna w odległości 750 m.

Inwestycja posiada doskonałą lokalizację , na granicy prestiżowego Żoliborza i otoczonych Parkami Herberta, Kaskady w bliskości Łachy Potockiej - zielonych Bielan.

Bielańskie ścieżki rowerowe łączą Kampinoski Park Narodowy z Lasem Kabackim a Rowerowy Szlak Obwodowy umożliwia objechanie centrum stolicy.

Od Apartamentowca dzieli nas kilkadziesiąt metrów do Parku Stawów Kellera zajmującego powierzchnię około 2,4 hektara, na tego terenie znajdują się dwie olsze czarne będące pomnikami przyrody, metalowe pergole, stanowiące bramy wejściowe do parku oraz kamień upamiętniający willę „Kaskada”, wymarzony dom malarza i projektanta Stefana Norblina oraz jego ukochanej żony, gwiazdy polskiego kina, Leny Żelichowskiej.
Punkt jest znakomicie skomunikowany z centrum stolicy – dojazd metrem oddalonym 300 m od Inwestycji - do przystanku Centrum trwa 15 min., oraz pozostałą częścią Warszawy: autobusy miejskie, podmiejskie i tramwaje. Równie łatwy jest dojazd samochodem, co zapewnia bliskość głównej ulicy Bielan, Wisłostrady, Trasy Armii Krajowej, drogi wyjazdowej z Warszawy w kierunku północnym oraz trasy Mostu Północnego.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Aleja Słowiańska jest dostępnych 15 ofert

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
U07 2 70,64 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
U15 1 39,54 m2 5 zapytaj o cenęZobacz
U13 2 70,64 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
U14 1 53,07 m2 5 zapytaj o cenęZobacz
U01 3 96,97 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U06 2 78,54 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
U11 2 70,64 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
U04 2 56,40 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U03 2 62,35 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U12 2 78,54 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
U02 2 42,15 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
U10 2 78,54 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
U08 2 75,84 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
U09 2 70,64 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
U05 2 34,75 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Promocje

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

  • Gemma
  • ul. Krańcowa 36/1
    02-493 Warszawa

+48 501...