Stoisko dewelopera Expander Nieruchomości

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Rembertów

Skandynawski Sen - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Rembertów, ul. Suflerska

Expander Nieruchomości

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Skandynawski Sen zostały już sprzedane Zobacz inne oferty na Rembertowie lub pozostałe inwestycje dewelopera Expander Nieruchomości

Opis inwestycji Skandynawski Sen

Inwestycja Skandynawski Sen składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się None lokal mieszkalny o powierzchni od 78 do 130 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Skandynawski Sen są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Skandynawski Sen pozostało w sprzedaży 0 mieszkań o powierzchni od 78 do 130 metrów kwadratowych.

Z Rembertowa do innych dzielnic miasta można dojechać za pomocą połączeń autobusowych i kolejowych, zaś najbardziej dogodnym środkiem transportu do centrum stolicy jest Szybka Kolej Miejska. W odległości 200 metrów od inwestycji Skandynawski Sen znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: PKP REMBERTÓW 01. W najbliższej okolicy inwestycji Skandynawski Sen znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 243 w odległości 450 m, Przedszkole Nr 243 w odległości 450 m, Żłobek "Mądra Sówka" w odległości 600 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medi-Derm, w odległości 250 m Centrum Stomatologii Mars Dental, w odległości 250 m Gabinet Medycyny Estetycznej i Laserowej. W okolicy znajdują się sklepy: Euronet Polska Sp. z o. o. w odległości 250 m, Komis meblowy w odległości 350 m, Biedronka w odległości 350 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Infitity Fitness. Treningi Indywidualne w odległości 350 m, Pasja. Nauka Tenisa. Obozy Tenisowe. Aleksander Junosza-Piotrowski w odległości 1 150 m, Sportmania w odległości 1 500 m.

Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Expander Nieruchomości

Expander Nieruchomości

  • Biuro sprzedaży
  • Warszawa

+48 22 ...