Stoisko dewelopera Elmis Dewelopment Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Marymont Kaskada

Apartamenty Podleśna - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Podleśna

Elmis Dewelopment Sp. z o.o.
  • liczba ofert 2

  • ceny (netto) za m2 10 578 

  • powierzchnie 97 m2 - 101 m2

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) 1 020 883 zł
Ceny za m2 (netto) 10 578 zł
Powierzchnie lokali użytkowych 97 - 101 m2
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba lokali użytkowych wszystkich None, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych 6
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2011 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, tv kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Podleśna

Apartamenty Podleśna to nowoczesny budynek zlokalizowany w południowej części warszawskich Bielan, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Lasu Bielańskiego i parku Kępy Potockiej. Stylowa architektura obiektu wpływa na jego unikalny charakter. Atutem położenia inwestycji jest zachowanie równowagi pomiędzy dostępnością centrum miasta, a mieszkaniem w spokojnej, wyjątkowo zielonej części Stolicy.W kameralnym budynku będzie się mieścić 31 komfortowych, przestrzennych apartamentów (jedno- lub dwupoziomowych) o zróżnicowanej powierzchni od 34,2m2 do 142,1m2. Inwestor przy realizacji tego projektu postawił na wysoki standard wykończenia i funkcjonalność lokali, a także przestrzeni wspólnej. Budynek będzie wykonany z atestowanych materiałów najwyższej jakości, pod okiem sprawdzonych specjalistów.Mieszkańcy Apartamentów Podleśna mogą liczyć na szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy dzięki bliskiemu położeniu ul. Marymonckiej oraz Wisłostrady. Zaletą lokalizacji jest również dostępność komunikacji miejskiej: stacji metra Słodowiec, linii autobusowych i tramwajowych.Niewielka liczba lokali w budynku, podziemne garaże, recepcja, zastosowanie cichobieżnej windy oraz liczne sąsiedztwo terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych to elementy wpływające bezpośrednio na poczucie luksusu i wygodę.  Płatność w ratach w miarę postępu prac na budowie Wysoki standard budynku Nowoczesna architektura Doskonała lokalizacja Bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy Bliskość terenów zielonych – Las Bielański i Park Kaskada

Inwestycja Apartamenty Podleśna składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchni od 97 m2 do 101 m2. Budynek posiada do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Apartamenty Podleśna są już oddane do użytku. Deweloper Elmis Dewelopment Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Podleśna pozostały w sprzedaży 2 lokale o powierzchni od 97 m2 do 101 m2 w cenie od 10 578 zł/m2.

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Podleśna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: LEKTYKARSKA 04. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Podleśna znajduje się 57 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 165 w odległości 150 m, Xli Liceum Ogólnokształcące Im. J. Lelewela w odległości 150 m, Przedszkole Ciuchcia Puch Puch - Bielany w odległości 250 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Puenta. Gabinet pomocy psychologicznej, w odległości 200 m PODOS, w odległości 200 m Kerpro s.c.. W okolicy znajdują się sklepy: Beauty & Art. Galeria urody i laseroterapii w odległości 200 m, Euronet. Bankomat w odległości 250 m, DB w odległości 250 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Boisko Piłkarskie w odległości 350 m, Activ Studio Zdrowia I Urody w odległości 400 m, Fitness Klub w odległości 500 m.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Podleśna są dostępne 2 oferty

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
U1 1 96,51 m2 Parter 1 020 883 zł
10 578 zł/m2
Zobacz
U2 1 100,87 m2 Parter 1 067 003 zł
10 578 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Elmis Dewelopment Sp. z o.o.

Elmis Dewelopment Sp. z o.o.

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Warszawska 92,
    05-092 Łomianki

+48 797...